Сміттєпереробний завод на Львівщині почнуть будувати вже до кінця року – сума інвестицій 89 млн євро

Час читання:1 Хвилин, 8 Секунд

ТОВ «Вейст Менеджмент Системс» інвестує 89 млн євро у будівництво сміттєпереробного заводу у Миколаївському районі на Львівщині

Директор департаменту ЖКГ Львівської ОДА Назарій Романчук заявив, що

Роботи з будівництва першого з трьох сміттєпереробних заводів на області розпочнуться протягом 2018 року. Незабаром Львівська ОДА підпише інвестиційну угоду з польсько-українською компанією ТОВ «Вейст Менеджмент Системс», що хоче збудувати сміттєпереробний завод на території «Сірки», що у Миколаївському районі.

Передає прес-служба ЛОДА

На початку або ж у середині липня проведемо остаточне, підсумкове громадське обговорення, де представимо технологію заводу. Це стане стартом для виділення землі, щоб далі працювати по цій території. Що стосується інших ділянок, то наразі інвестори продовжують вивчати їхні можливості. Більше того, ми запропонували й низку інших ділянок. Однак ще раз повторюю, що станом на сьогодні є один інвестор, який прийшов і заявив про готовність починати роботи», – сказав директор департаменту ЖКГ Львівської ОДА Назарій Романчук.

ТОВ «Вейст Менеджмент Системс» пропонує використовувати технологію біосушіння для виробництва РДФ-палива. На першому етапі, завод зможе переробляти до 80 тис. тонн відходів у рік. Планується, що після пуску третьої черги обсяги переробки збільшаться до 250 тисяч тонн. Сума інвестицій становить 89 млн євро.

Перший етап передбачає підготовчі роботи, які мають бути виконані за рік, облаштування сортувальної лінії і відповідного майданчика, наступні два роки – безпосереднє будівництво самого комплексу з переробки. Тобто, за три роки матимемо сучасний завод, де виготовлятимуть РДФ-паливо», – додав Назарій Романчук.

0 0
Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleppy
Sleppy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%
Читайте також:  В ближайшее время ВСУ получат бронированные автомобили медицинской эвакуации
Social profiles