Курувати продажі та спілкування з українськими контрагентами буде швейцарський офіс Socar Trading.

Компанія з групи Державної нафтової компанії Азербайджану (SOCAR) стала експортним оператором нафтопродуктів “Роснафти” в Україну.

Курувати продажі та спілкування з українськими контрагентами буде швейцарський офіс Socar Trading. Тим часом, не виключена і роль українського офісу компанії в розподілі і продажу обсягів.

На цьому тижні представники топ-менеджменту Socar Trading відвідали Київ і провели переговори з найбільшими контрагентами компанії Proton Energy Group S.A., яка до квітня поточного року розподіляла в Україні обсяги “Роснафти”.

Новий оператор не виключає можливості поставок вже в травні, заявляючи про наявність у нього квоти в обсязі понад 100 тис. тонн дизпалива і 12 тис. тонн скрапленого газу. Однак учасники ринку більш вірогідним періодом початку поставок вважають червень.

За наявними даними, SOCAR оголосив діапазон цін на дизпаливо з відвантаженням з Гомеля з диференціалом “вище 30 доларів за тонну”.

Нагадаємо, 15 березня швейцарський трейдер Proton Energy Group S.A. заявив, що припиняє постачання нафтопродуктів в Україну з 1 квітня.

Наприкінці березня стало відомо, що у квітні Україна не отримає дизельне паливо і скраплений газ виробництва заводів “Роснафти”.