А також понад 480 танків, 720 артилерійських систем і 673 одиниці засобів ППО.

На тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей Росія зосередила 37,5 тис. військовиків, понад 480 танків, 720 артилерійських систем і 673 одиниці засобів ППО. Про це заявив командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

“На тимчасово окупованій території Донбасу Російська Федерація продовжує утримувати угруповання у складі 1-го (Донецьк) і 2-го (Луганськ) армійських корпусів, які оперативно підпорядковано 8-й загальновійськовій армії і інтегровано в єдину систему управління військами Південного військового округу Збройних сил РФ. До них входять 14 бойових бригад/полків та підрозділи забезпечення”, – зазначив Наєв.

Командувач зазначив, що на тимчасово окупованих територіях загальне угруповання російських окупаційних військ налічує понад 37 тис. осіб.

“Танків – до 481 одиниці, ББМ – до 914 одиниць, артилерійських систем – до 720 одиниць; РСЗВ – до 202 одиниць, засобів ППО – до 673 одиниць. Крім цього, для можливого посилення 1-го і 2-го АК на військових полігонах Ростовської області перебувають з’єднання і військові частини 8-ї армії Південного військового округу”, – повідомив Наєв.

Як повідомлялося раніше, Україна не ставить за мету досягнення виснажливого для економіки військового паритету з противником шляхом “тотальної мілітаризації” держави. У пріоритеті – превентивні дії для запобігання ескалації військового конфлікту.