Співробітники Служби безпеки України затримали в зоні проведення антитерористичної операції 43 людини зі зброєю. Про це повідомляє управління СБУ в Донецькій області на сторінці у Facebook.“Під час проведення контрдиверсійних заходів у населених пунктах Торецьк, Щербинівка та Курдюмівка (район проведення АТО) співробітники СБУ виявили групу осіб зі зброєю та іншими засобами ураження. На пропозицію здати вказану зброю отримали відмову, про що було повідомлено поліцію. Правоохоронці затримали 43 особи, у яких вилучили 8 одиниць вогнепальної зброї, 2 предмети, схожих на гранати, значну кількість пляшок із запалювальною сумішшю”, – йдеться в повідомленні.

У відомстві зауважують, що упродовж останніх кількох днів значно зросла загроза проведення терористичних актів на території об’єктів інфраструктури Донецької та Луганської областей.

У зв’язку з цим керівництво АТЦ при СБ України ухвалило рішення про проведення контрдиверсійних заходів, додають у спецслужбі.

“Ми нікого не штурмуємо, проводяться контрдиверсійні заходи”, – прокоментувала речник СБУ Олена Гітлянська заяву “Штабу блокади торгівлі з окупантами” про нібито штурм їхнього редуту на станції Кривий Торець.

Нагадаємо, раніше “блокувальники” заявили про 43 затриманих учасників блокади Донбасу.