СБУ перекрила канал поставок з РФ

31 липня 2018 року, близько 8:30 невідомий облив Катерину Гандзюк концентрованою сульфатною кислотою. Напад стався біля будинку, де мешкала політик, в той час, коли вона йшла на роботу.

Катерину Гандзюк доставили у реанімаційне відділення обласної лікарні у шоковому стані. Опіки склали понад 30 % тіла. Кислота потрапила жінці на спину, голову, руку, а також в око.

Спочатку кримінальну справу було відкрито за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство), згодом злочин перекваліфікували на умисні тяжкі тілесні ушкодження, вчинені з метою залякування потерпілого (ч. 2 ст. 121). Згодом справу перекваліфікували на «замах на вбивство з особливою жорстокістю».

Катерина Гандзюк померла 4 листопада 2018 року на 34-му році життя. За цей час жодних вагомих зрушень за справою не було. Не зважаючи на заяви посадовців про встановлення замовників та виконавців громадськості все ж не було відомо про результативність значного обсягу проведених процесуальних дій. Особливо суспільство цікавлять замовники злочину. Можливо саме тому 5 листопада справу було передано до СБУ за рішенням ГПУ. “В межах повноважень Національна поліція України допитала як свідків 367 осіб, призначила 21 судову експертизу, провела 9 обшуків, 4 слідчих експерименти, 26 оглядів, 100 негласних слідчих дій відносно 31 особи. Закінчилось слідство щодо 5-ти обвинувачених — це виконавці та організатори злочину. Усі матеріали для об’єктивного розслідування передані, за рішенням ГПУ, до Головного слідчого управління Служби безпеки України, яка займається розслідуванням щодо встановлення замовників злочину”, – повідомило народу України МВС.

І от сьогодні, 21-грудня, як повідомило редакції джерело, в Херсонській області СБУ проводить близько 20 обшуків в рамках цієї справи. За нашою інформацією, справа зрушилася саме завдяки СБУ. Сподіваємось, що СБУ справді вдалося впасти на хвіст замовникам вбивства і обшуки проводяться для їх викриття!. “Глухар” чи ні? – чекаємо коментарів профільного органу.

Читайте також:  Русские в Сирии за год убили более 3,8 тысячи мирных граждан