Маккейн крилаті ракети РФ

Такими діями Росія порушила Договір про ліквідацію ракет середньої та малої дальності
Розгортання Росією крилатих ракет є значною військовою загрозою для Збройних сил США. Про це заявив американський сенатор Джон Маккейн, повідомляє “5 канал”.

“Розгортання Росією крилатих ракет з ядерними боєголовками наземного базування у порушення договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності є значною військовою загрозою для Збройних сил США і наших союзників по НАТО”, – зазначив сенатор.

Крім того, як наголосив Маккейн, Конгрес США двома останніми оборонними законопроектами чітко дав зрозуміти, що порушення договору РФ вимагає змістовної відповіді.

За словами американського сенатора, відповідна ситуація свідчить, що для нової адміністрації Трампа настав час вжити термінових заходів, щоб посилити стримуючу позицію в Європі й захистити союзників.

“У більш широкому сенсі ми повинні продовжити поточну модернізацію ядерних сил США і бути готовими протистояти ядерній доктрині Росії, в якій міститься заклик про використання ядерної зброї першими”, – наголосив Маккейн.

Як стало відомо ранком 15 лютого, Росія таємно розгорнула нові крилаті ракети, порушивши договір про їх ліквідацію. Про таке повідомило видання The New York Times.

Довідково: Договір про ліквідацію ракет середньої та малої дальності був підписаний між СРСР та США ще у 1987 році. Тоді країни домовилися не розгортати та не виробляти крилаті та балістичні ракети такого типу.