Президент РФ Владимир Путін замовив російським силовикам “гарнировать безпеку” мітрополітів УПЦ МП

Представники РПЦ в Україні продовжують і надалі розміщувати на території України, в монастирях і лаврах, громадян Рашки під виглядом монахів і священиків. Усім відомо, що в т.зв. духовних закладах освіти “УПЦ” навчається безліч молодиків з Молдови, Білорусії і Росії. Іноземці з території держави-агресора під виглядом священнослужителів продовжують заїжджати на територію України і впливати на українців, використовуючи релігійне середовище.

Пуйло віддало наказ керівництву силових відомств Рашки гарантувати безпеку московським попам шляхом розміщення в монастирях представників силових відомств РФ (ГРУ, СЗР, ФСБ), котрі пройшли відповідну спецпідготовку і можуть працювати під прикриттям та влаштовувати диверсійні та інформаційно-психологічні спецоперації. Надіємось, що наші контррозвідувальні і правоохоронні органи ще існують і здатні хоч щось зробити, аби не відбулось масового кровопролиття і релігійної війни, котру можуть спровокувати ворожі спецслужби.

 

За матеріалами ДС http://www.dsnews.ua/politics/putin-poruchil-napravit-v-ukrainu-spetsnaz-dlya-zashchity-mitropolitov–19102018085600