Про це повідомляє “Блогосфера” із посиланням на блогера “Cyber” .

Українським хакерам вдалося отримати сценарій концерту, який запланований телеканалом на 20 жовтня. Керівництво “Інтеру” підготувало «театральну виставу» про нібито обурення їх глядачів збільшенням українського мовлення в ефірі телеканалу зі звичною для наших східних сусідів риторикою про “утиски” російської мови. В якості ведучого запросили Андрія Доманського (підтримує антиукраїнську пропаганду).

За сценарієм, після початку святкового концерту, і промови Доманського, який почне святкове шоу українською мовою, концерт зупинить глядач із залу який скаже, що не в повній мірі розуміє українську (державну) мову і висловить прохання не тільки від себе, а від всієї аудиторії телеканалу «Інтер» продовжити концерт російською мовою. Андрій Доманський з награним небажанням підкориться вимозі глядача, продовжить далі вести концерт вже російською мовою, аргументуючи своє рішення тим, що весь персонал телеканалу працює виключно для своїх телеглядачів і повинні прислухатися до їхніх побажань.

Раніше Національна рада з питань телебачення і радіомовлення уже штрафувала телеканал «Інтер» на 4 046 000 гривен (25% ліцензійного збору) за розпалювання ворожнечі під час концерту до так званого Дня перемоги, в якому демонструвалося святкування на честь 9 травня. При цьому, одним з ведучих концерту був ніхто інший як Андрій Доманський.