санкции против России

У відношенні 86 компаній діятиме посилений режим контролю поставок американських товарів і технологій.

Бюро промисловості та безпеки Міністерства торгівлі США підготувало список із 86 компаній, на які будуть накладені обмеження в рамках санкцій проти РФ за анексію Криму та збройну агресію в Донбасі. Повідомлення про розширення санкцій опубліковано на сайті урядового видання Federel Register у вівторок, 6 вересня. Рішення набуде чинності 7 вересня.

Більшість компаній вже знаходяться під санкціями Міністерства фінансів США.

Крім того, до списку додатково включені “Ангстрем”, “Радіоекспорт”, “Пермську науково-виробничу приладобудівну компанію”, НВК “Гранат”, “Мікран” і “Мікрон”. Под санкції потрапили 50 дочірніх підприємств “Газпрому”, а також компанії, задіяні в будівництві керченського мосту: “СГМ-мост”, “Стройгазмонтаж” ,”Мостотрест” і “Тамань” . Більшаа частина компаній, що потрапили під санкції, зареєстровані в РФ і Криму, чотири – в Індії та Гонконгу.

У відношенні компаній діятиме посилений режим контролю поставок американських товарів і технологій. Питання на ліцензію для торгівлі з ними будуть розглядатися з точки зору “презумпції відмови”.

Вперше під санкції США потрапили 11 компаній-виробників електроніки, яка використовується, зокрема, для потреб військової промисловості.

Нагадаємо, 1 вересня США розширили списки фізичних та юридичних осіб, на яких накладені санкції за причетність до російської агресії та окупації українських територій. У список також потрапили компанії, що працюють у анексованому Криму. 17 червня Рада ЄС ухвалила рішення про продовження обмежувальних заходи за анексію Криму Росією до 23 червня 2017 року.

1 липня ЄС затвердив узгоджене 21 червня Комітетом постійних представників країн Євросоюзу рішення про продовження економічних обмежувальних заходів стосовно Росії на півроку. Таким чином, санкції проти РФ продовжено до 31 січня 2017 року.

За матеріалами:DT.UA, Радио Свобода

Читайте також:  Украина может вступить в НАТО и получить оружие - Оланд

Читайте також: