Якщо на президентській пресконференції замінити Володимира Зеленського на Віктора Януковича і ставити такі ж самі питання, то відповіді були б одинакові

У нього так само були б погані міністри, був би гарний керівник Адміністрації президента і було б бажання зустрічатись з Путіним. Таку думку озвучив український телеведучий, публіцист та громадській діяч Віталій Портников на телеканалі Еспресо.TV.

“Потрібно навіть для цікавості взяти й порівняти пресконференцію Януковича на другу річницю його президентства і пресконференцію Зеленського на другу річницю. Думаю, ми побачимо те саме самовдоволення. Думаю, ми побачимо те саме зверхнє ставлення до журналістів. Думаю, ми побачимо те саме зверхнє ставлення до чиновників, які є представниками того самого сконцентрованого клану. І, думаю, що ми побачимо той самий захист тих, хто є “своїми”, – зазначив Портников в етері ток-шоу “Суботній політклуб”.

На його думку, обидва президенти – Янукович та Зеленський – також повторюють слова Володимира Путіна на початку президентства останнього. Повторюються ними і його підходи у спілкуванні з великим бізнесом.

“Тому що саме так, як Володимир Зеленський довіряє “95 кварталу”, Володимир Путін довіряє кооперативу “Озеру”. Ще він ФСБ довіряє, але вже не так сильно. То скажіть, будь ласка, в чому різниця? Чому ми ніяк не можемо з цих часів Путіна і Януковича вийти, і весь час нас туди втягують власні співвітчизники своїми голосуваннями?”, – підсумував Віталій Портников.

Повний випуск програми:

 

 

Читайте також:  Игорь Савчук: "Украинские" патриотические паблики "ВКонтакте" и "Одноклассниках" контролирует враг - документ