Армійська спортсменка Юлія Левченко втретє поспіль стає кращою легкоатлеткою місяця в Україні.
Таке звання стрибунка у висоту отримала завдяки срібній нагороді, яку завоювала на найпрестижніших легкоатлетичних змаганнях «Діамантова ліга» з результатом 1 м 94 см.
Джерело: mil.gov.ua
Читайте також:
Українські військові можуть отримати розвідувально-ударний комплекс «Сокіл» (ІНФОГРАФІКА)
Суд відхилив позов Фірташа щодо стягнення боргу з Одеського припортового заводу
Одразу двох бійців втратила на війні Хмельниччина
Кіберполіція встановила власника комп'ютера, з якого викрали персональні дані учасників АТО
З’їзд партії "Європейська Солідарність": Петро Порошенко очолив партійний список

