Керівник Центру дослідженням ознак злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку «Миротворець» відповів на критику центру з боку командиру полку «Азов» , лідера Соціал-національної асамблеї, партії «Національний корпус», народного депутата Андрія Білецького.

В минулорічному інтерв’ю сайту liga.net Білецький піддав критиці центр “Миротоврець” за публікацію імен журналістів яки отримали акредитацію в ОРДіЛО
Білецький зазначив:
“…журналістам, врешті-решт, треба працювати в цій самій “денееріі”, багато журналістів показують правду про життя там сьогодні.
Люди повинні знати, що там відбувається, не можна, щоб ця територія була чорною дірою.”
“Я думаю, що з боку “Миротворця” в цій ситуації була непродуманість дій.”

Один із волонтерів Миротоврця на своїй сторінці в фейсбук нагадав ці вислови Білецького:

На що керівник центру “Миротоврець” Роман Зайцев відреагував наступним коментарієм:

Роман Зайцев Та хєр йому в сраку. Все було продумано після того, як побачили процес масового вербування медіа6лядєй бойовиками і співробітниками спецслужб агресора. А потім ще й показали, як це відбуваєтться. А подім ще й докази десятками гігабайт вивалили. Дампи Нікітіної, Романової, Муравцова та Столярової.

Ви можете скачати:

Дамп поштової скриніки т.з. міністра пропаганди терористичної організації “ДНР” Нікітіної Олени
СХОВИЩЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЗЛОЧИНИ ПРОТИ УКРАЇНИ

Читайте також:  "Миротворец" сделал окупантам подарок на Рождество: 496 российских военных преступников 8-й армии страны-агрессора попали в Чистилище