Завдяки збільшенню внесків НАТО зможе збільшити також допомогу, що надається Україні Президент США Дональд Трамп пропонує збільшити фінансування НАТО.

Про це заявила заступник генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер, коментуючи ініціативи Трампа з реформування Альянсу, повідомляє “112 Україна”.

Як наголошується, Геттемюллер сьогодні провела зустріч з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, в ході якої, зокрема, зазначила, що збільшення внесків країн-членів НАТО допоможе збільшити також допомогу, що надається Україні.

“Президент Трамп не хотів знизити фінансування, він хотів навпаки, заохотити всіх союзників, щоб вони підвищили свої витрати, які виділяються зараз 2%, наприклад, ВВП на оборону.

Ті країни повинні підняти свої витрати на оборону, свої інвестиції в оборону, надавати додаткові ресурси…Я очікую, що більше буде ресурсу в нашому розпорядженні. Я не знаю, який відсоток буде надаватися Україні…”, – сказала Геттемюллер. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в НАТО обіцяють посилити політичний тиск на РФ через ескалацію на Донбасі.