Игорь Француз Мыльцев Гиви

 

Вбивство ватажка терористичного угрупування “Сомалі” Михайла “Гіві” Толстих здійснили його ж підлеглі. Про це російському виданню “Новая газета” повідомив російський “доброволець” Ігор Мильцев, який назвався членом “Сомалі”.

Мильцев заявив, що він відомий за позивним “Француз” і організував замах на Гіві ще з трьома бойовиками з того ж терористичного угрупування. Вбивство Мильцев назвав  помстою за “товаришів по службі”, яких Гіві залишив під обстрілами своєї ж артилерії.

“Йому помстився б будь-хто”, – сказав він.

Мильцев спростував заяви бойовиків про поранення Гіві під час боїв під Авдіївкою і заявив, що ватажок “Сомалі” побоювався за своє життя і нібито сам прострілив собі ногу, аби його забрали з місця обстрілів.

“Він думав, що ніхто цього не помітить, але ми помітили. Далі його забрали чергові лікарі на госпіталь. Після цього, будучи вже в Донецьку, він віддав наказ накрити (наші – “Новая газета”)  позиції з артилерії, незважаючи на те, що ми там були, він думав, що нас вже немає в живих!”, – сказав “Француз”.

Він додав, що просто так Гіві не міг покинути позиції бойовиків, тому що це було б дезертирством і ватажок “ДНР” Олександр Захарченко наказував “стояти до кінця”.

“І тут він, напевно, зрозумів, що це все – кінець. Прострелив собі ногу і почав кричати. Його потягли медики, а через півтори години нас накрила своя ж артилерія”, – додав він.

Також, за словами Мильцева, після вбивства Арсенія Павлова (Мотороли), Гіві боявся за своє життя і перевіз родину до Придністров’я, куди і сам планував втекти. Утім, його нібито не випустили з окупованої Донеччини. “Француз” стверджує, що наразі сам перебуває в околицях Донецька.

Читайте також:  Лікарні окупованого Донецька переповнені покаліченими бойовиками

“Я в розшуку (“МДБ ДНР”) і поранений трохи, ще три людини пішли в підпілля. Захару (ватажок “ДНР” Олександр Захарченко ) тепер є за що переживати”, – додав він.

Нагадаємо, 8 лютого командир підрозділу бойовиків “Сомалі” з позивним “Гіві” загинув внаслідок вибуху в своєму кабінеті. Спрацював вибуховий пристрій, унаслідок чого сталася пожежа, було виявлено обгоріле тіло бойовика. ЗМІ бойовиків писали, що ватажок “Сомалі” був знищений з вогнемета.