В час масштабної конкуренції кожен власник компанії розуміє, що чим краще працюють його менеджери з продажів, тим більше продукції, проєктів та ідей він зможе продати клієнтам і, відповідно, отримати більше прибутку. Тому багато керівників намагаються допомогти менеджерам розвиватися та вдосконалюватися у своїй професії. Для цього варто замовити тренінги з продажу у Києві, які проводить відомий бізнес-тренер Євген Тепляков.

 • Як зрозуміти, що менеджерам необхідно допомогти? Варто замовити тренінги з продажів для своєї команди, якщо:
 • спостерігається зниження рівня продажів, вони зупинилися і не зростають;
 • розроблені скрипти більше не працюють;
 • не зростає база клієнтів – менеджери працюють лише зі старими партнерами;
 • з’являється відчуття демотивації колективу, знижується активність працівників;
 • команда отримує багато відмов.

При наявності таких «симптомів» кращими «ліками» для всієї команди стануть тренінги з продажів.

Як дати клієнту те, що йому необхідно?

Кожна компанія хоче створити такий відділ продажу, робітники якого будуть не тільки виконувати план, а й значно перевиконувати поставлені цілі. Для цього часто недостатньо мати в рукаві дві-три дієві техніки. Зі зростанням конкуренції та постійною зміною пріоритетів у клієнтів необхідно завжди тримати руку на пульсі, змінювати одну техніку за іншою, щоб покупець гарантовано відповів «так». Тренінги Євгенія Теплякова допоможуть менеджерам опанувати 71 техніку продажів, які дозволять просувати продукцію легше та швидше.

Однією з перешкод до зростання кількості закритих угод може бути також невміння менеджера вдало презентувати компанію та її товар або недовіра до їхньої цінності. Тренінги з продажу допоможуть співробітникам розповісти про продукцію так, що її точно захочеться придбати. Крім того, вміння вправно аргументувати немалу ціну небувалою якістю та унікальністю дозволить компанії підвищити вартість товару на 20-30%.

Читайте також:  Александр Доровской - фармацевтический магнат препятствует продаже качественных лекарств в Украине, заменив их фуфломецином от собственной ФК «Здоровье»

Довготривалість переговорного процесу між потенційним клієнтом та представником компанії, як правило, не означає готовність першого укласти угоду. Навпаки, затягування часу грає не на руку менеджеру. Він витрачає енергію на одного й того ж клієнта в момент, коли міг би знайти нових, підвищивши вірогідність закриття угод. Розроблені підходи, яким спеціалісти навчаються на тренінгах, скоротять час перемовин та допоможуть підписати контракт швидше.

Як бізнес-тренінг від Євгена Теплякова може допомогти вам у продажах:

 • збільшить кількість технік та методів презентації товарів;
 • вмотивує менеджерів перевиконувати план та досягати особистих цілей;
 • навчить боротися зі страхом відмови;
 • сприятиме розширенню клієнтської бази;
 • покаже, як краще презентувати компанію та її продукцію для клієнтів будь-якого рівня;
 • допоможе розробити дійсно дієві скрипти для полегшення спілкування з потенційними партнерами та опрацювання всіх їхніх заперечень на стадії зародження;
 • розкаже, як утримати клієнтів для повторних продажів.

І, як результат, тренінг з продажу здатний вивести на новий рівень прибутків та сформувати оновлений образ компанії як надійного партнера з бездоганною репутацією.

Якщо ви шукаєте тренінги з продажу у Києві, звертайтеся до Євгена Теплякова. Бізнес-тренер допоможе вашій команді досягти нових висот та перевиконати всі плани!