Співробітники Служби безпеки України викрили у Бахмуті на Донеччині підприємця, який встановлював супутникове обладнання з можливістю перегляду російських пропагандистських каналів.

Правоохоронці встановили, що головний офіс та телекомунікаційне обладнання комерсантів розташоване у тимчасово окупованій терористами Горлівці. Отримавши замовлення, чоловік встановлював клієнтам у підконтрольних українській владі районах супутникове обладнання “прошите” для перегляду російських каналів.

Вартість підключення становила три тисячі гривень, частину грошей зловмисник пересилав керівництву до т.зв. “ДНР” Співробітники спецслужби спільно з поліцією затримали ділка під час монтажу обладнання в одній з кав’ярень Бахмута.

За наявною інформацією, на території Бахмутського району через супутникове обладнання трансляцію пропагандистських каналів отримують понад п’ять тисяч споживачів, у тому числі публічні заклади. СБ України спільно з іншими правоохоронними та державними органами розпочала комплекс заходів з відключення у користувачів забороненого російського ТБ-контенту.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 361 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/2244#sthash.R8tJ9SEr.dpuf