Гостомель на сьогодні – це такий собі своєрідний анклав: територіально він знаходиться в Україні, однак законодавчо – поза межами навіть здорового глузду.

Все частіше до редакції незалежної ІА «Погляд» надходять скарги від жителів селища про свавілля місцевих чиновників.
Цього разу про допомогу волають жителі гостомельського гуртожитку, що на Свято-Покровській, 137. Повідомлення поширено навіть через мережу Facebook.

Коли в Гостомелі зашанують закони України та людей?
Мешканці гостомельського гуртожитку, що на Свято-Покровській, 137, волають про допомогу

Нині там проживає десять сімей, які раніше працювали в радгоспі «Бучанський», де й отримали житло у постійне користування. Люди скаржаться, що не можуть законодавчо оформити право власності на житло, що їхню будівлю разом із ними вже кілька разів перепродавали, про що писали колеги-журналісти з «Громади Приірпіння».

Ще в 2015 році цю будівлю мали перевести на баланс ЖКГ селища, але цього не сталося. Вся документація та ордери знаходяться у власника, якого представляє наближена до селищного голови юрист Лариса Павлюк, в чиїх планах зведення багатоповерхівки на місці гуртожитку.

Щороку восени власник будівлі укладав договір на газопостачання на опалення. На сьогодні людей шантажують, що його не підключать  доти, доки вони не підпишуть належних для початку будівництва документів – згод і т.п.

21 вересня 2017 року мешканці горе-гуртожитку були присутніми на 27 сесії Гостомельської селищної ради, і звернулися про допомогу до депутатського корпусу, про що йшлося в сюжеті «Погляду».

Депутати й голова, у свою чергу, пообіцяли допомогти: звернутися до газової служби та до правоохоронних органів щодо перевірки діяльності власників.

Однак, попри депутатські запевнення, ситуація на сьогодні загострилася.

А чи знає місцева влада, що у такий спосіб вона грубо порушує не лише права людей, а й права маленьких мешканців Гостомеля?

Читайте також:  Суд и прокуратура развалили дело экс-мэра Гостомеля Анатолия Кириченко который отправлял подчиненных на Антимайдан
Коли в Гостомелі зашанують закони України та людей?
Коли в Гостомелі шануватимуть закони України та людей?

Тож на фоні пустої балаканини чиновників про зміни Гостомеля на краще і порожніх обіцянок селищного голови Юрія Прилипка – реалії жахливі: у Гостомелі не шанують ані людей, ані закони України.

Читайте також:
Брат депутатки Наталії Черінської, Гостомельський бандюк Віталій Черінський з друзями постріляв АТОвців. Справу вже «хоронять»

«Завгар» януковича — голова-аферист с. Гостомель Юрій Прилипко підсовує громаді «свій» генплан розвитку селища