Ініціаторами виступили депутати від “Європейської Солідарності”.

У Верховній Раді реєструють проект постанови про звільнення міністра культури Олександра Ткаченка через расистський скандалповідомив депутат від “Європейської солідарності” Володимир Ар’єв у Facebook.

Документ підписали вже понад 10 депутатів.

У расизмі міністра звинуватила ексведуча телеканалу “2+2” Кароліна Ашіон: за її словами, шість років тому Ткаченко не дозволив їй вести ранкове шоу через її колір шкіри.

“Такі речі не повинні залишитись просто інфоприводом. Звісно, якщо ми хочемо стати цивілізованою країною не на словах. Расизм не толерується. Ніяк. Ні за яких обставин. Історія Кароліни Ашіон саме про це. Расистом виявився міністр культури Ткаченко”,  – заявив Ар’єв.

Він додав, що Ашіон розповіла цю історію ще чотири роки тому в ефірі “Прямого” (куди перейшла працювати після звільнення з “Плюсів”), але конкретне ім‘я назвала лише тепер, “коли расист з притаманною знущальною посмішкою відмовився навіть вибачитись”.

Ашіон працює ведучою на “Прямому каналі” з 2017 року. До цього вона працювала на телеканалах “2+2”, ТЕТ і М1.

Читайте також:  "Сергей Мельничук - "заказчик" убийства российских журналистов" - ростовский прокурор на судилище над Надеждой Савченко