Все йде за планом, я так розумію. У Росії комісія з законопроектної діяльності схвалила законопроект, в якому обмовляється процедура укладення військовослужбовцями армії РФ короткострокових контрактів (до року), що дозволяють їм виконувати військові обов’язки за межами країни.

Причому в трактуванні враховані всі підводні камені подібного роду діяльності, а саме: «для вирішення завдань в період надзвичайних обставин або участі в діяльності по підтриманню / відновлення миру і безпеки або з припинення міжнародної терористичної діяльності за межами території Росії».

За підтримки / відновлення миру, значить, так? От цікаво, а ситуація на Донбасі потрапляє під цю категорію? Адже тепер, по ідеї, російські військові можуть прибути в дружнє «ДНР» або «ЛНР» абсолютно офіційно – для «підтримання миру».

Що ж, тепер строковиків не потрібно буде терміново звільняти, а в разі передозування свинцю в організмі, придумувати причини смерті, типу обширний інфаркт, або запалення мозочка. Тобто, найманство переходить в руслі російського законодавства в легальну площину. І я навіть і сумніватися не стану в тому, що даний законопроект отримає зелене світло!

Збройні сили Росії – наше м’ясо тепер легальне!