У російському Єкатеринбурзі обвалився дах Машинобудівного заводу імені Калініна, який займається створенням зенітно-ракетних комплексів “Бук” і “Антей”.

Як повідомляє РІА Новини, в результаті події загинули четверо чоловік, ще, за різними даними, від 12 до 16 осіб постраждали.

Як повідомляє видання Єкатеринбург онлайн, під завалами цеху заводу імені Калініна, де сьогодні обвалився дах, рятувальники шукають загиблих і поранених. Відомо, що НП сталася близько години дня за місцевим часом.

Як розповіли Е1.RU очевидці, які перебували в сусідньому будинку, вони почули гуркіт, побачили стовпи пилу, після чого помітили, що у цеху навпроти обвалився дах.

– Минут через 20-25 приехали МЧС и скорые, пожарные, полиция, стали помогать пострадавшим, выносить их из здания, – розповіла читачка.

 

 


завантаження (1)У слідчому комітеті підтвердили інформацію про трьох загиблих: їх тіла знайшли на місці обвалення між двома цехами. Не виключено, що під завалами залишаються жертви.

– В самое ближайшее время будет решён вопрос о возбуждении уголовного дела, – повідомляють у відомстві.

Причиною НП міг стати сніг, що зібрався на даху.

Раніше Міністерство оборони України заявляло, що “Серійне виробництво всіх бойових і технічних засобів комплексу “Бук” здійснювалося і продовжує здійснюватися виключно на території Російської Федерації. У тому числі серійне виробництво пуско-зарядної установки ПЗУ 9А39 та її подальших модифікацій здійснюється на «ВАТ «Машинобудівний завод ім. М. В. Калініна» в м. Єкатеринбург, Російська Федерація”.

992886642

Джерело: UAINFO