Ось такі сільськогосподарські літаки виробляє підприємство у Запорізькій обл, збираються налагодити поставки до Казахстану.

В Запорожской области есть уникальное предприятие по производству сельскохозяйственных самолетов. Здесь, руками десятков мастеров за шесть месяцев выпускается в свет летательный аппарат. Изюминка предприятия заключается еще и в том, что здесь также обучают авиации новое поколение пилотов.
Місце для запуску виробництва вибрали не випадково. Ділянка землі біля села Широке, Веселівського району була покинута. Зараз тут знаходиться цілий цех по виробництву літаків для сільського господарства. Серед майстрів – Василь Чорний. Чоловік більше 40 років провів у токарного верстата. Справа життя не кинув навіть пішовши на пенсію. Зараз виточує найважливіші деталі літаків.


Процес створення літака складається з декількох етапів. Збірка одного триває близько 6-ти місяців. А вартість авіамашини, в залежності від комплектації, становить від 150-ти до 250-ти тисяч доларів.
4112342_original
На підприємстві є і льотна академія. Літаки запорізького підприємства підкорили не лише українське небо, їх можна побачити і над Кубою. Зараз йдуть переговори про постачання в Казахстан.

4112432_original 4112665_original 4112939_original

Зроблено в Україні

Детальніше дивіться у репортажі:


Уникальное предприятие по производству сельскохозяйственных самолетов расположилось недалеко от поселка Веселое Запорожской области. Здесь, руками нескольких десятков мастеров за шесть месяцев выпускается в свет летательный аппарат. Изюминка предприятия состоит еще и в том, что здесь еще и обучают авиации новое поколение пилотов. Наши корреспонденты решили на себе проверить качество и надежность этих авиамашин.