У колишнього заступника однієї з райдержадміністрацій Харківської області, а нині – радника голови райради під час обшуку знайшли арсенал зброї та боєприпасів, в тому числі – 6 ручних осколкових гранат Ф-1 та РГД-5, запали до них, понад 600 набоїв до автомата Калашникова, нарізної малокаліберної гвинтівки, електродетонатори, димову шашку, холодну зброю, грошові кошти в сумі понад 23 тис. доларів, а також бронежилет та військову форму російського зразка з шевронами Збройних сил РФ. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківськох області.

Цікаво, що обшук у помешканні 60-річного екс-чиновика проводився в рамках розслідування кримінального провадження про земельні махінації 2010-2014 років і виявив ось такі побічні обставини.

Зброю та готівку у фігуранта розслідування вилучили, йому було оголошено підозру за ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та затримано у порядку ст. 208 КПК України. Протягом доби прокуратура направить до суду клопотання про обрання запобіжного заходу, в якому наполягатиме на триманні фігуранта справи під вартою.