Планується відпрацювання практичних дій, проведення тактичних навчань з бойовою стрільбою, переміщення на відстані, подолання водних перешкод

У Збройних Силах України по всій території країни почалися стратегічні командно-штабні навчання Рубіж – 2016. Про це повідомляє прес-служба Генштабу в  Facebook.

До проведення навчань залучаються органи військового управління стратегічного та оперативно-стратегічного рівня, а також військові частини (підрозділи) усіх компонентів Збройних Сил України.

“Основною метою підготовки є нарощування можливостей органами військового управління здійснювати управління угрупованнями військ (сил) в ході операції Збройних Сил по відсічі збройної агресії, протиповітряної оборони з одночасним плануванням подальших дій і застосування стратегічних резервів”, – зазначили в прес-службі.

Планується відпрацювання практичних дій, зокрема, з проведенням тактичних навчань підрозділів з бойовою стрільбою, переміщенням на значні відстані комбінованим способом з подоланням водних перешкод, виконанням льотно-тактичних завдань, відображенням повітряного нападу противника.

Навчання триватимуть протягом тижня.