Компанія «Хелітрейнінг Україна» під час міжнародної виставки «Зброя та безпека-2016» вперше представила симулятор для тренування пілотів вертольоту МІ-24ПУ1.

Як повідомив Defense Express  керівник даного проекту в компанії «Хелітрейнінг Україна» Марк Вседоровський, симулятору створений на замовленням АТ «Мотор Січ» в інтересах Міністерства оборони України.

За словами представника компанії симулятор дозволяє імітувати всі види польотів, включаючи політ вночі, з окулярами нічного бачення та у складних метеоумовах, а також створювати екстремальні ситуації пов’язані із відмовою органів управління. «Симулятор встановлений на трьохтупеневій акселерометрічній платформі, яка рухається у горизонтальній, продольній, поперечній та вертикальній площинах. Дана платформа є достатньо передовою технологією. Вона здатна повторювати, наприклад, під час рулювання на злітно-посадковій смузі, стики пліт, ямки, а також поштовх  о землю під час посадки. Ця платформа має магнітуду до 1,5 тон і частоту вібрації від 0-40Гц» –  зазначив Марк Вседоровський

В перший день виставки «Зброя та безпека-2016» симулятор для тренування пілотів вертольоту МІ-24ПУ1 відвідали представники АТ «Мотор Січ» , а також Міністерства оборони України

Нагадаємо, що у вересні 2016 року ДК «Укроборонпром» заявив про готовність ДП «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон», що входить до складу концерну, передати ЗС України  одразу три вертольота Ми-24ПУ1.

2

Роботи над створенням повітряних машин були виконані в рамках Державного оборонного Замовлення для армійської авіації Командування Сухопутних військ Збройних сил України.

mi24pu1

Мі-24ПУ1 оснащені передовою електронікою, ефективною системою захисту і потужним озброєнням. Вітчизняні фахівці встановили на нього сучасний комплекс захисту АДРОС. Для знищення противника Мі-24ПУ-1 оснащений надпотужної 30-мм автоматичною гарматою і різноманітним ракетним озброєнням, включаючи високоточні протитанкові керовані ракети.

Тобто, можливості повітряної машини значно розширилися завдяки сучасним прицільним і навігаційним комплексам, які дозволяють ефективно вирішувати завдання навіть у повній темряві.

Читайте також:  Модернізація по-українськи: Мі-8МСБ-В — багатофункціональний вертоліт-рекордсмен

defence-ua.com