Дорогий друже Провідник! Дорогі комбати Української Добровольчої Армії друзі Чорний та Червень! Дорогі побратими Шуруп, Фазан, Браконьєр, Опер!

Річниця Революції Гідності співпала у вашому житті із визначною подією – отриманням нагород президента України. Три роки поспіль ви не виходили з бою. З барикад Майдану, окроплених кров’ю Небесної Сотні, ви зробили крок на фронт. У війну, яку ви ніколи не називали АТО, бо – лицемірство – не ваш стиль. Ви йшли вперед вперто й цілеспрямовано. Хоч поряд гинули побратими – добровольці і військовослужбовці, – перетворюючи Сотню на роти, полки і бригади. Йшли, отримуючи поранення і контузії, але здобуваючи непростий, подекуди кривавий, військовий досвід. Бо розуміли: статус добровольця вимагає від вас бути першими в бою, бути кращими, – інакше ця самопожертва просто немає сенсу. Першим вашу звитягу оцінило українське суспільство. Волонтерська допомога, сотні тисяч вдячних листів, фільми і книги, народні нагороди – ось свідчення того, що українська нація доросла до гідного визнання найкращих своїх представників.

Сьогодні сталась безпрецедентна подія: не тільки суспільство, а й держава Україна визнала подвиг націоналістів – добровольців.

Нагороджено високими державними нагородами – орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня:

ЯРОША Дмитра Анатолійовича — командира Української Добровольчої Армії, учасника антитерористичної операції

ЛИТВИНА Владислава Миколайовича — командира 5-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії, учасника антитерористичної операції

ГЕРГЕРТА Андрія Валерійовича — командира 8-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії, учасника антитерористичної операції

КИЧУ Віктора Павловича — командира снайперського підрозділу Української Добровольчої Армії, учасника антитерористичної операції.

Орденом “За мужність” ІІІ ступеня:

ВАСЯНОВИЧА Володимира Олександровича — розвідника, учасника антитерористичної операції

НАГІРНОГО Андрія Мирославовича — добровольця 5-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії, учасника антитерористичної операції

Читайте також:  СБУ перевела в режим підвищеної готовності підрозділи в усіх областях

ТОРБІНА Сергія Володимировича — командира розвідроти, учасника антитерористичної операції.

Ми знаємо, чого варте це визнання. І розуміємо, чого варто вам, зціпивши зуби і відклавши незавершені справи в тилу, стояти віч-на-віч з московською ордою.

Державні нагороди націоналістам – це новий, вагомий крок до побудови України майбутнього.

Слава героям, що першими зустріли лютого ворога, зупинили його і протистоять його бандам. Перемога – попереду! На усіх фронтах.

Президент також присвоїв звання Герой України добровольцю 5го батальйону Сергію Табалі посмертно.

Сергій Табала (позивний «Сєвєр») з перших днів грудня 2013 року був активним учасником Революції Гідності, а згодом пішов добровольцем на фронт. Воював в Донецькому аеропорту, де був поранений, але залишився в строю. Кіборг героїчно загинув 6 листопада 2014 року від вибуху артилерійського снаряду під час штурму бойовиками диспетчерської вежі Донецького аеропорту.

sectorpravdy.com