Збройні Сили України отримали близько 15 тис. одиниць відремонтованого озброєння і військової техніки (ОВТ) за поточний рік. Про це під час брифінгу повідомив речник Міноборони України полковник Дмитро Гуцуляк.

«За цей рік силами ремонтно-відновлювальних підрозділів Збройних Сил України та підприємств оборонно-промислового комплексу було повернуто в дію близько 15 тис. одиниць ОВТ», – сказав Гуцуляк.

Він додав, що Збройні Сили України отримали боєприпаси і нові модернізовані зразки озброєння і військової техніки.

«Також Збройні Сили України отримали близько 100 тис. одиниць боєприпасів і понад 1300 одиниць нових і модернізованих основних зразків ОВТ», – уточнив Гуцуляк.

Він зазначив, що Міністерство оборони України отримало 858 одиниць основного озброєння від державних підприємств за минулий тиждень.

«За минулий тиждень державні підприємства передали Міністерству оборони України 858 одиниць основного озброєння, в тому числі, модернізовані бронетранспортери, нові вантажні автомобілі, тепловізійні прилади і снайперські гвинтівки, комплекси криптографічного захисту інформації», – зазначив Гуцуляк.

Нагадаємо, в 2017 році в рамках реформи Міністерства оборони та Збройних Сил України планується практично на 60% реформувати Генеральний штаб ЗС України, а також забезпечити набуття бойових здібностей видами Збройних Сил України та іншими органами військового управління.

«Першочерговими завданнями для нас на наступний рік є затвердження Державної програми розвитку Збройних Сил України на період до 2020 року та реалізація Плану дій щодо впровадження оборонної реформи в 2016 – 2020 роках. У пріоритеті – розвиток Сил спеціальних операцій і відновлення можливостей ВМС, відновлення справності озброєння і військової техніки Сухопутних військ і Повітряних Сил, забезпечення повноцінної бойової підготовки військ, а також створення ефективної системи логістики та стандартизації», – повідомив міністр оборони України Степан Полторак.

Читайте також:  За «особые» достижения по нанесению урона украинской армии в живой силе и технике российских бойцов награждают государственной наградой т.зв. «Донецкой республики» – знаком отличия «георгиевский крест» VI степени (фото документа).