Компанія «ТЕМП-3000» під час виставки ADEX 2016 презентувала бронежилет «Корсар-Мпл», який розроблений для берегової охорони, морської піхоти та флоту.

«Корсар-Мпл» завдяки плавучості здатен суттєво полегшати перебування військовослужбовця уводі. Жилет складається з трьох частин: захист грудей, спини та коміру. Площа захисту груді складає – 17,7 дм3, спини – 25,6 дм3, а коміру – 9,4 дм3. В м’якому балістичному пакеті «Корсар-Мпл» використовується надвисокомолекулярний поліетилен.

Разом з елементом плавучості він запакований у водонепроникний чохол з неопрену та має площу захисту по всій поверхні чохла. М’який балістичний пакет має клас захисту 1А (ДСТУ-4103, Україна) та ІІ (NIJ 0101.04, США). Вага бронежилету без жорстких броне пластин, які також можна розмістити на ньому, складає 4,9 кг.

В нижній частині внутрішньої поверхні чохла елементів захисту грудей та спини встановлені люверси для швидкого відводу води з внутрішнього об’єму чохла.

За словами представника компанії «Корсар-Мпл» вже пройшов випробування в реальних умовах на воді. Так, військовослужбовець вагою 79 кг одягнений в жилет протримався на воді близько 2 годин.

defence-ua.com