Українська агенція з перспективних науково-технічних розробок UA.RPA під час виставки «Зброя та безпека 2016» вперше представила портативний УКХ модем MR 1492M.

Як повідомили на стенді агенції кореспонденту Defense Express, модем забезпечує передачу даних в режимі псевдовипадкового переналаштування робочої частоти в умовах радіоелектронної протидії противника. Також MR 1492M дозволяє здійснювати шифрування інформації з використанням стандартизованого алгоритму, одночасну роботу в двох мережах, автоматичну ретрансляцію даних, а також автоматичне управління потужністю випромінення та передачу GPS координат щодо місця знаходження.

Модем забезпечує роботу в режимі MANET зі швидкістю передачі IP даних 1 Мбіт/с. Діапазон робочих частот залежить від варіанту виконання: нижній – 136-174МГц, верхній – 410-475МГц. При маніпуляції сигналу FSK швидкість становить передачі даних становить 1,2 кбіт/с та 100 кбіт/с, а при GMSK – – 250 кбіт/с, 500 кбіт/с та 1 Мбіт/с.
Станція виконання на замовлення українських силовиків і найближчим часом буде проходити випробування для подальшого прийняття на озброєння.

Також Українською агенцією з перспективних науково-технічних розробок UA.RPA представлена нова КХ радіостанція , яка призначена для забезпечення підрозділів ЗС України та інших військових формувань радіозв’язком на відстанях до 600 км. Діапазон радіостанції складає 1,6-60МГц.

defence-ua.com