телерадіомовлення Донбас

Цьогоріч планується закрити всі “білі плями” теле- і радіотрансляції українського сигналу на підконтрольну частину території Донецької та Луганської областей. Про це повідомив член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, член комісії з відновлення теле- і радіомовлення Сергій Костинський, повідомляє 5й канал.“Білі плями” по радіомовленню і по АТО, мовлення на “сіру зону” – всі ці питання вирішаться в цьому році”, – сказав він.
Костинський додав, що непокритою залишається територія, наближена до лінії зіткнення, де йдуть обстріли. За його словами, обладнання для трансляції сигналу намагаються встановлювати на належній відстані від зони конфлікту.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука додав, що в 2017 році планується збільшити висоту телерадіовежі в Чаплинці Херсонської області з 92 до 110 м, будівництво вишки в Донецькій області в Покровському висотою 200 м, замість нинішньої висотою 69 м, в Бахмутівці Луганської області замість 60-метрової вишки буде побудована 150-метрова.

З його слів, на проведення даних заходів коштів з держбюджету виділено не було і ці проекти будуть реалізовані за рахунок грошей обласних бюджетів.

Державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко зазначив, що вартість спорудження однієї вишки становить від 12 до 17 млн ​​грн, і на даний момент ведеться пошук можливості залучення приватних інвесторів до проведення робіт, що також дозволить скоротити терміни реалізації проектів.