Військовослужбовці окремої механізованої бригади ЗСУ, які виконують бойові завдання на Луганському напрямку, попередили спробу проникнення бойовика “ЛНР” на підконтрольну Україні територію.
Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.
Після неприцільного обстрілу ворогом наших позицій бойовик намагався пройти вглиб між спостережними постами. Завдяки професійним та грамотним діям українських захисників його було взято в полон.
У затриманого виявлено зброю АК-74Н та військовий квиток на ім’я Солоіда Ігора Вікторовича, виданий російською окупаційною адміністрацією.
Наразі бойовика передали до компетентних органів.
Читайте також:
Снежное. ВСУ уничтожили склад боеприпасов РФ. Это сильный удар по обеспечению вражеской группировки
Владимир Петров: как главный чернушник Зеленского, организовал тиндер-скандал, создал титушек, устра...
Победа на информационном фронте! Wikipedia вернула "Киевскую Русь" вместо пропагандонского "Древнеру...
2016 год - это год окопной войны и шахматных партий РТГрами и БТГрами. Пока что мы побеждаем
По Шефиру скоро 9 дней, а «киллера» все нет (Инсценировка? И при чем тут Одесский припортовый...)