БТР-безпілотник “Фантом”

Авторитетне аналітичне видання Defence Blog назвало вітчизняний безпілотний міні-бронетранспортер найбільш цікавою сучасною бойовою машиною.Безпілотний міні-бронетранспортер “Фантом”, який розробив український державний концерн “Укроборонпром”, посів місце у п’ятірці найкращих експонатів на виставці IDEX-2017 (International Defence Exhibition). Про це повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook Президент України Петро Порошенко.

“Серед тисяч експонатів з 50 країн, представлених на IDEX-2017, саме український “Фантом” увійшов до Топ-5 виставки”, – зазначив Порошенко.

Глава держави додав, що авторитетне аналітичне видання Defence Blog назвало вітчизняний безпілотний міні-бронетранспортер найбільш цікавою сучасною бойовою машиною. “Українське – найкраще!”, – підсумував Президент.

Зазначимо, що міжнародна виставка озброєнь і військової техніки IDEX-2017 проходила в Абу-Дабі (ОАЕ) з 19 по 23 лютого. Це одна з провідних світових виставок та конференцій, яка об’єднує виробників і постачальників оборонної продукції з 50 країн світу.

Як відомо, 8 грудня торік БТР “Фантом” продемонстрував свої здатності на одному з військових полігонів у Київській області. Демонстрація відбулась під час “критично складних погодних умов” у вигляді крижаного дощу.