Про це повідомляє посольство України в США.
За спільної ініціативи Посольства України в США та Державного концерну “Укроборонпром” Україна вперше була представлена на міжнародній виставці озброєння “AUSA-2017” в Вашингтоні.
Як повідомляється, Україна представила БТР-4 та дистанційно керований мінібронетранспортер “Фантом-2”.
У церемонії відкриття українського стенду на виставці взяли участь Посол України в США Валерій Чалий, Генеральний директор ДК “УкрОборонПром” Роман Романов та Перший заступник командувача ВДВ Генерал-майор Андрій Ковальчук.
Читайте також:
В АТО поймали «казачка» «лнр», вышколенного российскими военными. ВИДЕО
НБУ зареєстрував нового оператора послуг платіжної інфраструктури
ВСУ прорвали российскую оборону в районе Берховки под Бахмутом
Президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір про аудит компанії: «Активів у підприємства на сьогодні понад ...
На Донбасі знищили снайперську групу російсько-терористичних військ


