На презентації розробок вітчизняних приватних компаній для представників Міністерства оборони України, яка була проведена за ініціативи Державної фірми “Укрінмаш”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, був представлений  комплекс розвідки і пеленгації “Тінь”.

Особливістю даного комплексу є широкі можливості з пеленгації як аналогових, так і цифрових УКХ радіостанцій у діапазоні 30-3000 МГц, на відстанях 25-35 км. Апаратура комплексу дозволяє виявляти, перехоплювати і записувати радіопередачі супротивника, а  програмне забезпечення та устаткування розкриває шифровані передачі.

Основними перевагами комплексу «Тінь» є ширший діапазон, сучасна елементна база,  висока ступінь автоматизації при відносно невеликій вартості, а також мобільність, яка дозволяє здійснювати безпосередній супровід військ. Для демонстрації переваг комплексу було представлено порівняльну таблицю.

У рамках презентації “Укрінмаш” також ініціював ряд зустрічей між Міністерством оборони України та приватними підприємствами-виробниками перспективного озброєння, які активно почали з’являтися з початком військових дій на Сході. Мета цих заходів – показати державному замовнику можливості невеликих фірм, які готові виготовляти сучасне озброєння, частина з якого вже пройшла перевірку у АТО. Як зазначив заступник генерального директора УІМу Дмитро Будорін: “Одним із таких прикладів є комплекс розвідки і пеленгації “Тінь” від “СКТБ №60”, що входить до корпорації “Інтелект-сервіс”.

Окрім того, була представлена, система уніфікованих  кулеметних та гранатометних станків виробництва “КВМЗ-Києво Волинська Майстерня Зброярна”, що входить  до корпорації “Інтелект-сервіс”. Привернули увагу військових і розробки підприємства “Точні системи”, зокрема концепція ручного багатозарядного гранатомету.

За словами Дмитра Будоріна, “Укрінмаш” зацікавлений у подальшій співпраці з виробниками, продукція яких, після задоволення потреб ЗСУ, може бути представлена й на зовнішніх ринках.