На Державному підприємстві «Укроборонсервіс» триває процес передачі оновленого зенітного ракетного комплексу С-300П одному з підрозділів ЗРВ Повітряних Сил Збройних Сил України
— Уже не вперше українські спеціалісти передають у війська відремонтовані та частково модернізовані зенітні ракетні комплекси, — розповідає начальник зенітних ракетних військ Командування Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майор Дмитро Карпенко. — З середини 2000-х, коли на ДП «Укроборонсервіс» було відремонтовано перший С-300П, і до сьогодні, коли у війська приймається уже 13-й комплекс цього типу, ми бачимо, що колектив щороку підвищує показники виробництва завдяки збільшеному фінансуванню. І нині наші ремонтники готові відремонтувати будь-який елемент цієї бойової техніки.

Хочу відзначити, що значна частина окремих вузлів та агрегатів ЗРК виготовлена на сучасному обладнанні в цехах державного підприємства.

У багатьох випадках оновлені на вітчизняному підприємстві С-300 мають покращені характеристики.


До кінця року ДП «Укроборонсервіс» планує передати ще один відновлений ЗРК С-300П одній із зенітних ракетних бригад, який виконуватиме завдання на півдні країни.