В 1/4 фіналу Кубка України “Динамо” зіграє з “Олександрією”
Матчі обіцяють бути цікавими.
У київському Будинку футболу відбулося жеребкування чвертьфінальної стадії Кубка України.
Київське “Динамо”, що вибило володара Кубка донецький “Шахтар”, зіграє з “Олександрією”. Один з несподіваних лідерів українського чемпіонату, чернігівська “Десна” зіграє з “Ворсклою”. У ще одному матчі зійдуться лідери Першої ліги “Минай” та “Інгулець”. А “Маріуполь” зіграє з “Альянсом” з Другої ліги.
Додамо, що матчі 1/4 фіналу Кубка України відбудуться 4 березня. Фінал турніру відбудеться 13 травня у Тернополі.
Читайте також:
Модернізація по-українськи: Мі-8МСБ-В — багатофункціональний вертоліт-рекордсмен
Оксана Ткачук (Трапані) - номінант "Волонтерської премії - 2017" від Євромайдан SOS
Ахметов намеренно гнобит средний и мелкий бизнес в Донецкой области
Артиллерист ВСУ с позывным "Дед" рассказывает о секретах успеха украинских "богов войны". ВИДЕО
Розробники сухпаю створили польовий раціон для спецпризначенців, мусульман та вегетаріанців
