Відновлювання дії потрібні організму після будь-яких отриманих травм чи захворювань пов’язаних с опорно-руховим апаратом. Курс пероральних препаратів може виявитись недостатнім для повного одужання. На допомогу в такому випадку прийде фізіотерапевт, який має відповідну освіту та може допомогти, призначивши спеціальні фізичні вправи, які допоможуть одужанню. Фізичний терапевт та фізіотерапевт – це різні фахівці і не потрібно їх плутати, тому що фізіотерапевт проводить лікування, діючи на організм з допомогою обладнання, яку дає електричний струм, ультразвук, магнітні поля та інше.

Що лежить у зоні відповідальності фізичного терапевта

До лікарів-спеціалістів звертаються за допомогою люди, які страждають від певних складнощів з кістково-м’язовою системою. До компетенцій лікаря відносяться:

 • виявляти травми та захворювання;
 • застосування різних лікуючих засобів;
 • проведення реабілітаційних дій після первинного курсу;
 • запобігти розвитку хвороби та покращити результати.

Способи, які використовуються для досягнення цілей

Яким чином проходить процес лікування? Які засоби використовує лікар? В терапії застосовуються виключно безпечні засоби, які лікують. Кращим прикладом є те, як працює кліника професіональної реабілітації у Львові.

 1. Масаж – це терапія, яка містить в собі комплекс з фізичних вправ, за допомогою яких здійснюється механічна дія на тіло людини. Під час проведення терапії задіяні практично всі системи організму. Масаж, який виконаний вміло дуже корисний. Покращення після курсу відчувають усі пацієнти. В результаті відновлюється здоров’я, пацієнт заряджається енергією та працездатністю.
 2. Лікувальна фізкультура – це вправи, що сприяють розвитку тієї чи іншої області локомоторної системи. Лікарі назначають, обов’язкові до виконання пацієнтами вправи, щоб покращити кровообіг, збільшити обсяг рухів, прибрати болісні відчуття.
 3. Тейпування – це використання тейпу на певну частину тіла. Кваліфіковане використання наших експертів допомагає:
 • зменшити або усунути біль;
 • запобігання травм і пошкоджень;
 • усунення набряклості тканин;
 • підвищити витривалість організму.
 1. REDCORD — це передова технологія, заснована на наукових дослідження, яка використовує замкнуте тренування для лікування скелетно-м’язової системи та подальшого покращення стану здоров’я. З його використанням можна діагностувати хвороби хребта та атрофованими м’язовими частинами, а також розвинути навички, в тому числі:
 • міцність;
 • витривалість до навантажень;
 • координація руху тіла.
Читайте також:  Пеленки и памперсы для собак, как это работает

Найкращий результат забезпечує розробка індивідуального плану занять для кожного пацієнта. Це основний принцип роботи фізіотерапевтів нашої клініки. Експерти повинні враховувати: стать пацієнта, його вік та перебіг захворювання.

Може скластись враження, що можна замінити процедури самомасажем вдома. Однак це не є дійсним. Тільки освічений фахівець підбере необхідні методи відновлення і забезпечить максимальну корисну дію для людини.