Є в Україні агенти впливу вищого, так би мовити, ґатунку.

Їх розкручують і легендують для найважливіших завдань. Для влучного, ефективного і дуже важливого пострілу в потрібний момент. Бережуть, не розмінюють на дрібниці.

Вони дуже хитрі, слизькі та майже не вразливі. Займають патріотичну позицію, дуже активно борються зі зрадою та корупцією. Майже ніколи (або дуже рідко) брешуть напряму, очевидно. Завжди прикриваються «патріотизмом», «викриттям зради», «боротьбою з корупцією».

Один з таких контролює типу «патріотичний» сайт. Активно критикує зелену владу, позиціонує себе як військовий експерт, активно і правильно критикує провали зеленої влади в ЗСУ та оборонпромі.

Але в свій час виконав дві надзвичайно ефективні кампанії з підриву обороноздатності України.

1. Розкрутив «справу генерала Назарова», тим самим під крики про «зраду штабних»:

– переклав провину за збитий в Луганському аеропорту ІЛ-76 з ворога, РФ, на українського бойового генерала;
– підірвав довіру бійців до власного командування;
– підірвав рішучість та сміливість офіцерів та генералів діяти в бойовій обстановці, приймати потрібні оперативні рішення, посилати бійців на необхідну на війні небезпеку. «Краще відсидітись, нічого не вирішувати, не віддавати накази. Бо засудять як Назарова», – це тепер сидить у свідомості кожного українського офіцера. Позбавляє волі до битви, до опору ворогу.

Ефективно? Ще й як.

2. Розкрутив справу «Іловайського котла». Більше того, сам був одним з безпосередніх організаторів тієї поразки. Більше того, гарна інформованість ворога про сили та переміщення наших добробатів наводить на думки про невипадковість настільки точного виконання ворогом операції на нашій території.
Тим же методом, під крики тепер уже про «зраду найвищого керівництва»:

– Переклав провину за загиблих бійців з ворога на вище українське військове керівництво;
– Підірвав довіру бійців до власного командування;
– Підірвав підтримку великої частини патріотичних українців до влади патріотів-державників;
– Посприяв реваншу в Україні промосковських сил, обранню влади колаборантів.

Читайте також:  Як швидко отримати гроші в борг?

Ефективно? Надзвичайно.

Тепер знову активно пише патріотичні дописи, викриває, мало вже не порохобот, набирає бали і довіру патріотичної спільноти. З єдиною метою – користуючись довірою, знову ефективно вдарити в спину.

Яка наступна задача? Можливо, провокування хаотичного, анархічного бунту для повного знищення державних інститутів. Можливо, ще якась.

Костюк Олександр