Гори – найпопулярніша туристична локація взимку. Адже це можливість поєднати релакс із оздоровленням. Чудова атмосфера, неймовірна краса природи, відмінна місцева кухня та безліч сезонних розваг – ось за що цінують відпочинок в українських горах. Якщо ви давно мріяли пожити серед природи Карпат у лісі, то вам варто орендувати затишний будиночок у готельно-туристичному комплексі «Озеро Віта». Чим подобається туристам це місце?

Спокій і комфорт

Комплекс розташований у Міжгірському районі, на відстані від поселень та туристичних баз. Тут панує спокій, є можливість для усамітнення та втечі від рутини. «Озеро Віта» відвідують подружні пари похилого віку та молодята, родини із дітками, одинокі гості, колеги та бізнес-партнери. Тип проживання в комплексі – це сучасні комфортабельні котеджі з натурального дерева. Обрати можна номери для однієї, двох чи трьох осіб. У комплексі також представлені окремі будиночки з терасою, мансардою, каміном.

Оздоровлення взимку

Візитівка туристичних Карпат – це чани. У жодному іншому регіоні України не представлений цей вид відпочинку. Чани оздоровлюють та омолоджують. Завдяки повільному та тривалому прогріванню тіла вони здатні лікувати від хронічних патології дихальної системи. Поєднуючи гарячі чани із зануренням в ополонку, ще й вдається зміцнити імунітет.

Класичні та добре знайомі всім альтернативи чанів – це фінські сауни та римські лазні. Їх обов’язково варто поєднати з лікувальним масажем і трав’яним карпатським чаєм.

Інші способи оздоровлення в комплексі «Озеро Віта»:

  • оротерапія – дихання розрідженим гірським повітрям із пониженим вмістом кисню;
  • відвідування соляної кімнати;
  • гідромасаж у джакузі;
  • лікування гірським воском (озокерит);
  • відвідування фітодіжки – своєрідної міні-бані для однієї особи;
  • мануальна терапія;
  • електролікування й магнітотерапія – популярні фізіотерапевтичні методи.
Читайте також:  Петр Багрий - фармацевтическая мафия получила полный контроль над украинским рынком инсулина

За посиланням https://ozerovita.com/ua/vdpochinok-v-karpatah-zimoyu/ можна дізнатися про інші корисні способи відпочинку в Карпатах узимку в комплексі Озеро Віта.

Активний відпочинок

Найчастіше до Карпат узимку їдуть з метою відвідування гірськолижних трас. Комплекс «Озеро Віта» розташований в оточенні гір, де організовані сучасні витяги. Не обов’язково мати власне спорядження для лижного спорту чи сноубордів – усі види екіпірування можна орендувати на місці відпочинку.

Маленькі гості туристичного комплексу мають нагоду побувати на місцевий фермі тварин. На гірськолижних трасах на них чекають досвідчені інструктори. Дітям особливо сподобається новорічна та різдвяна атмосфера, що панує в горах. Відвідати Карпати на зимові свята – справжній подарунок для усієї родини.