Повсякденне життя людей все більше пов’язується з віртуальним простором. Це не тільки соцмережі, доступ до новин, але все частіше покупки. Тому багато людей, які планують купити квартиру, вибирають Інтернет. Ми радимо, що врахувати при пошуку квартири в мережі, щоб угода була не тільки задовільною, але й безпечною.

Звичайно, це не єдиний варіант, але найпопулярніший останнім часом. прибл. 90% всіх продаж квартир або оренди нерухомості знаходяться в Інтернеті. Де шукати можливостей досить багато, найбільш популярні велики портали нерухомості як 100realty.ua.  Інтернет має багато переваг: він майже необмежений і пристосований до наших потреб. Ми також можемо дотримуватися власних критеріїв щодо розташування, площі чи ціни. А головне, розробники вже деякий час йдуть назустріч нашим потребам.

Продаж та купівля нерухомості через соціальні мережі, наприклад Facebook

Найпростіший спосіб достукатися до потенційного клієнта через соціальні мережі. Саме там фіксується найбільший трафік серед користувачів і розвиток специфічних фан-сторінок.

Компанії-забудовники, окрім професійних веб-сайтів, створюють профілі, де повідомляють про свої інвестиції чи поточні акції. Усе це наближає людей до діяльності компанії, також впливає на її імідж, а також може окупитися майбутніми рекомендаціями серед друзів. Це достатньо хороший інструмент, який дозволяє охопити велику групу людей.

Активність потенційних покупців квартир тим більше зрозуміла, що вони отримують все більше актуальних оголошень. Завдяки опції таргетування Facebook Ads, включаючи використання інформації про клієнтів розробника, які використовують Facebook Pixel, повідомлення досягає людей із певними особистими характеристиками та інтересами. Наприклад, статистика показує, що кількість людей у ​​​​віковій групі 25-34 років, які активно шукають квартиру у Facebook в околицях Києва перевищує 1 400 тисяч.

Інтернет вже є основним джерелом пошуку пропозицій. Користувачі, які стежать за брендами у Facebook, у п’ять разів частіше зроблять покупку. Це стосується і девелоперських компаній, присутність яких у соціальних мережах стає дедалі помітнішою.

Читайте також:  Все про паркетну дошку

Однак «Купити зараз» — не єдиний варіант для тих, хто цікавиться нерухомістю. В Інтернеті, на великих незалежних порталах таких як 100realty.ua, ви також можете переглянути коментарі про розробника, перевірити відгуки та кількість зірок у Facebook. Бажано підписатися на розсилку, завдяки чому ми першими дізнаємось про дні відкритих дверей та акції.

Інтернет як виклик для розробників

Інтернет портали і соціальні медіа – це не тільки можливість, але й виклик для розробників. Просування нерухомості в Інтернеті стає все більш важливим для прийняття рішень про покупку. Важливо побудувати впізнаваність бренду, розмістити фотографії, візуалізації, висвітлити переваги пропозиції та переваги інвестування в квартиру в конкретному місці, а це вимагає додаткової роботи.

Користувачи вже давно знають, як ефективно працюють веб-інструменти, портали нерухомості та соціальні медіа, тому зараз комунікація між продавцем та покупцем квартири відбувається в більшості саме у мережі.