Можливо, часи змінюються, але знання того, як розміщувати рекламу на Facebook, усе ще є важливою навичкою для більшості маркетологів.

Реклама на Facebook не вмерла. Незважаючи на те, що на сцені соціальних медіа з’явилися нові гравці — TikTok, ми дивимося на вас — знання того, як розміщувати рекламу на Facebook, усе ще є важливою навичкою для більшості маркетологів.

Прямо зараз, якщо ви розміщуєте рекламу на Facebook, ваша реклама може охопити 2,17 мільярда людей — іншими словами, близько 30% населення світу. Крім того, база активних користувачів платформи продовжує зростати.

Звичайно, це вражаючі цифри. Але Facebook полягає в тому, щоб донести ваше повідомлення до потрібного сегменту цих людей. Користувачі, які, швидше за все, будуть зацікавлені в покупці ваших продуктів або послуг.

Що таке реклама у Facebook?

Оголошення у Facebook — це платні публікації, які компанії використовують для просування своїх продуктів або послуг користувачам Facebook. Біль докладно про це ви можете узнати на сайті агенції MixDigital https://mixdigital.com.ua/blog/reklama-facebook-yak-nalashtuvati-kampaniyu-ta-vimiryati-yiyi-efektivnist/

Оголошення у Facebook зазвичай націлені на користувачів на основі:

 • Демографія
 • Місцезнаходження
 • Інтереси
 • Інша інформація профілю

Компанії встановлюють рекламний бюджет і ставку за кожен клік або тисячу показів оголошення.

Подібно до Instagram, реклама Facebook з’являється у всій програмі, зокрема в стрічках користувачів, Stories, Messenger, Marketplace тощо. Вони виглядають подібно до звичайних публікацій, але завжди містять позначку «спонсорована», щоб показати, що вони рекламні. Оголошення у Facebook містять більше функцій, ніж звичайні публікації, наприклад кнопки CTA, посилання та каталоги продуктів.

Щоб ваш бренд представили більшій кількості користувачів, реклама має бути складовою будь-якої маркетингової стратегії Facebook.

Види реклами в Facebook

Маркетологи можуть вибирати між різними типами та форматами оголошень у Facebook відповідно до цілей своєї кампанії, зокрема:

 • Зображення
 • Відеореклама
 • Карусельні оголошення
 • Оголошення Instant Experience
 • Колекція оголошень
 • Оголошення для потенційних клієнтів
 • Слайд-шоу
 • Stories
 • Оголошення в месенджері
Читайте також:  Нью-Васюки или украинский Лас-Вегас: как ЗЕ-команда строит игорный курорт «Дунайя»

Широкий вибір форматів реклами Facebook означає, що ви можете вибрати найкращий тип реклами, який відповідає вашим бізнес-цілям. Кожне оголошення має різний набір CTA, щоб направляти користувачів до наступних кроків.

Відеореклама

Подібно до графічної реклами, відеореклама на Facebook дозволяє компаніям використовувати одне відео для демонстрації своїх продуктів, послуг або бренду.

Вони особливо корисні для демонстрацій продуктів, навчальних посібників і демонстрації рухомих елементів.

Відео може тривати до 240 хвилин, але це не означає, що ви повинні використовувати цей час! Коротші відео зазвичай більш привабливі. Facebook рекомендує дотримуватись відео тривалістю до 15 секунд.

Ви можете замовити відеорекламу на сайті агенції MixDigital. Це додасть руху до каналу будь-якого користувача та посприяє просуванню ваших товарів та послуг. Оскільки така реклама одразу привертає увагу.

Недоліком відеореклами є те, що її створення займає багато часу та може бути дорогим. Іноді карусель або графічне оголошення краще підходять для простих повідомлень або продуктів, які не потребують демонстрації.