Замовити дипломну роботу – рішення, яке приймають люди, які переживають за результат та націлені на досягнення поставленої перед собою мети. Адже цілком зрозуміло, що все вдається не завжди й не завжди з першого разу, й одна справа, якщо буде витрачений тільки час, а зовсім інша –  якщо репутація постраждає. Це перш за все має значення для тих, хто планує продовжити навчання в аспірантурі.

Не хочеться, аби майбутні колеги мали, що згадати із минулого студента. Головною причиною, яка спонукає студентів замовити дипломну роботу є страх виявлення плагіату. Цілком логічно, що жодна наукова стаття не є результатом власних досліджень студента на всі 100%. У будь-якому випадку для підготовки хорошого тексту дипломної роботи доводиться та потрібно використовувати наукові праці (статті, монографії, дисертації, тези конференцію) різних авторів. Найголовніше, в процесі написання роботи не можна забувати про те, що слід відокремлювати власні ідеї та думки від чужих.

На перший погляд здається, що тут немає нічого важкого – слід лише не забувати ставити посилання на цитати різних вчених. Однак. далеко не все так однозначно. Дійсно, найчесніший і очевидний спосіб – цитування. Воно може бути:

  • прямим. Під прямим цитуванням слід розуміти точне відтворення чужого тексту без зміни слів, перефразування тощо. Найчастіше пряма цитата береться у лапки із зазначенням автора та джерела. Оформлено це може бути так: «На думку (автор) термін (*) може бути визначений як «…». Може бути також просто окреме речення чи декілька речень, на які в кінці робиться посилання. Стиль оформлення цитат може відрізнятись, тому перед тим, як оформлювати їх треба ретельно та уважно прочитати методичні рекомендації кафедри вищого навчального закладу на якій виконується робота;
  • непрямим. Цей вид цитування передбачає запозичення чужих слів, ідей і думок та виклад їх своїми словами. Тут вченого й може чатувати небезпека, оскільки плагіатом визнається не стільки повторення чужих слів, скільки запозичення чужих думок та ідей. Щоб уникнути ненавмисного плагіату, слід уважно вивчати літературу, приділяючи увагу деталям; вести власні бібліографічні списки тощо. Далеко не кожному це під силу, оскільки часу знадобиться дуже багато та й взагалі чи варто воно цього? Сьогодні можна просто і легко розв’язати питання та замовити дипломну роботу у спеціалістів компанії “Світ Знань”. Фахівці з легкістю впораються із дипломом і студенту залишиться лише перечитати роботу декілька разів, аби гарно виступити з нею на захисті.
Читайте також:  З яких частин складається автомобыль?