Тож вам цікаво який iPhone вам найкраще підходить. Ми тут, щоб допомогти вам відокремити маркетингові гасла від реальності — ми протестували всі останні моделі та окреслили їхні сильні та слабкі сторони тут, від iPhone 13 Pro Max до iPhone SE 2022. 7 вересня, Apple представив своє наступне покоління iPhone, під назвою серії iPhone 14. Це означає не лише захоплюючий новий смартфон — це також означає, що існуючі та попередні моделі матимуть нижчі ціни. Наш посібник із купівлі iPhone допоможе вам прийняти рішення.

Для любителів маленьких телефонів

Ненавидите гігантські телефони? Це найменший iPhone і один із найменших смартфонів на ринку, і крапка. Apple дотримувалася сучасного дизайну iPhone — тонкі рамки навколо екрана та Face ID замість Touch ID — тому ви отримуєте більший 5,4-дюймовий OLED-екран, ніж на iPhone SE 2022, навіть незважаючи на те, що сам телефон фізично менший. Він має ті самі функції, що й iPhone 13 вище, але оскільки він такий малий, він страждає від низького заряду батареї. Mini увімкне світло до сну, але залежно від того, наскільки активно ви його використовуєте, вам може знадобитися портативний зарядний пристрій.

Це може бути останній iPhone Mini в осяжному майбутньому, оскільки, за чутками, Apple виключить його зі своєї лінійки через низьку популярність. Якщо вам потрібен маленький iPhone із сучасним дизайном, це може бути останнім варіантом.

Вартість від $699

Найкращий iPhone

Apple iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max

Існує велика ймовірність того, що ви не зможете придбати iPhone 13 Pro або iPhone 13 Pro Max (8/10, WIRED Recommends) 7 вересня, оскільки їх замінять наступники. Тим не менш, вони й надалі будуть вигідною покупкою, якщо ви зможете знайти їх за початковою ціною менше 1000 і 1100 доларів США. Вони складаються зі скла та нержавіючої сталі замість алюмінію, тому вони довговічніші. Max також має великий 6,7-дюймовий OLED-екран, тож він обов’язковий для всіх, кому потрібен найбільший дисплей (це не iPad Mini ). 6,1-дюймовий Pro має той самий набір функцій, тому ви не прогадаєте, якщо виберете маленький. Це включає частоту оновлення 120 Гц, завдяки чому взаємодія з екраном стає більш плавною. OLED-екрани також можуть стати трохи яскравішими, а батареї вистачить на цілий день, якщо не більше, при інтенсивному використанні. Вперше також спостерігається підвищення продуктивності порівняно з дешевшими моделями. Додаткове графічне ядро ​​допомагає вимогливим іграм працювати трохи краще в наших тестах, ніж на торішньому iPhone 12 Pro.

Читайте також:  Denken Sie darüber nach, Ihrem Garten ein Wasserspiel hinzuzufügen

Система з трьома камерами включає камеру з 3-кратним оптичним збільшенням, і нічний режим працює на всіх них. Усі три сенсори можуть сприймати більше світла, тому вони створюватимуть чіткіші та яскравіші зображення за слабкого освітлення. Ультраширококутна камера виконує функцію макрокамери, тож ви можете притулити телефон прямо до морди собаки, щоб зняти крупним планом. З усіма тими фотографіями, які ви збираєтеся зробити, шкода, що ці телефони Pro не мають 256 гігабайт пам’яті, як iPhone 13, замість 128 ГБ. З моменту запуску Apple додала новий альпійсько-зелений колір на вибір.

Вартість від $999

iPhone середнього класу

Усе ще чудові iPhone
Якщо вам не потрібен найновіший iPhone і ви не хочете купувати вживаний, тоді Apple пропонує для вас три інших варіанти: iPhone 12 , iPhone 12 Mini та iPhone 11 . Цілком ймовірно, що після того, як Apple анонсує свою нову лінійку iPhone 14, їх замінять iPhone 13 (699 доларів), iPhone 13 Mini (599 доларів) і iPhone 12 (499 доларів), але нам доведеться почекати і подивитися.

Немає жодної гарантії, що Mini залишиться, але це робить так, що вся лінійка Apple матиме підтримку MagSafe (за винятком iPhone SE), тож ви можете скористатися системою магнітних аксесуарів. На даний момент вам взагалі не варто купувати iPhone 11 або iPhone 12 за те, що Apple зараз стягує.

Вартість від $699 (IPHONE 12) $499 (IPHONE 11)

Якщо це 600 доларів США або менше…

Apple iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max

Apple повністю скасувала iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max з 2020 року, але їх все одно можна купити. Вони мають швидкісні процесори та три задні камери, тож ви можете зменшувати масштаб за допомогою надширококутної камери або збільшувати за допомогою телефото. Все інше відповідає стандартам: корпуси з нержавіючої сталі, чудові OLED-дисплеї, цілий день автономної роботи, водонепроникність і бездротова зарядка. Оскільки вартість iPhone 13 починається від 829 доларів, намагайтеся не витрачати на ці телефони більше 800 доларів. Практично кажучи, у більшості роздрібних торговців їх більше немає.

Читайте також:  Солнечная крыша Tesla Giga Texas видна из космоса

Уникайте цих iPhone!

Apple iPhone 1-8, iPhone X, iPhone SE (2016)

iPhone XS, XR, X, 8, 7, 6S, SE (2016) і всі старіші iPhone, які були до них, можливо, десь доступні, але вам не варто ловити наживку. Вони не мають достатньої обчислювальної потужності, щоб йти в ногу з найновішим програмним забезпеченням, і навіть якщо вони є, термін придатності програмного забезпечення у них буде набагато коротшим.

iPhone 6S, iPhone SE 2016, iPhone 7 і 7 Plus не зможуть отримувати оновлення iOS 16 . Без підтримки програмного забезпечення ваш пристрій поступово ставатиме менш безпечним і може стати повільним безладом із помилками. Технологія камери в цих моделях також не така досконала. Якщо вони майже безкоштовні, ми вважаємо, що вам краще придбати новий iPhone SE або іншу модель із цього списку.