У веденні сільського господарства значної ролі грають як посадка, збирання врожаю, а й його якісне зберігання, транспортування. Фермерські господарства вдаються до різних методів збирання, зберігання та переробки зернових. Щоправда, не всі ці методи ефективні. Абразивні шланги для транспортування зерна ви завжди можете придбати у  надійного імпортера рукавів — «Укр-Флекс» https://ukrflex.com.ua/product-category/dlya-zerna/.

Сучасним рішенням для транспортування та зберігання зерна вважається використання спеціальних шлангів для зернових. Як вибрати такі рукави? Якому виробнику віддати перевагу?

На що звернути увагу насамперед при виборі шлангу для зернових?

Насамперед необхідно пам’ятати про те, що для такої продукції потрібно підбирати рукави для транспортування абразивів. Такі вироби характеризуються гладкістю внутрішньої поверхні, відсутністю хімічних запахів та абсолютною екологічністю. До речі, за допомогою таких рукавів можна транспортувати рідкі продукти харчування (наприклад, молочні продукти).

Які рукави вибрати?

Залежно від цільового використання шланга необхідно підбирати і його тип. Так, шланги для зерна армуються полівінілхлоридною спіраллю. Завдяки цьому виріб стає міцним і здатним перенести сильні навантаження при зборі та вивантаженні врожаю.

Для сівалки можна підбирати рукави з різною жорсткістю (низькою, середньою, високою). При перевезенні зерна на великі відстані варто віддавати перевагу жорстким рукавам. Для відстаней 5-10м підійдуть і вироби з невисокою жорсткістю. У шлангах із середнім рівнем жорсткості можна транспортувати не тільки сипучі, а й рідкі абразиви.

Вибираємо рукав для зернових

При виборі шланга варто орієнтуватися на такі показники, як:

– робочий тиск;

– Відстань транспортування;

– Тип використовуваної техніки.

Залежно від того, якою технікою Ви працюватимете (вакуумною або напірною), необхідно підбирати вид жорсткості рукавів. Так, для агрегатів, що працюють під тиском (натиском) підходять вироби з будь-якою жорсткістю. А для вакуумних – із високою жорсткістю.

Читайте також:  Aviator Pin-Up

Наступний момент у покупці рукава для зерна – це вибір типу виробу за його складом. Найбільш прийнятні варіанти для даного абразиву – рукави з поліуретану та ПВХ.

Що краще за ПВХ чи ПУ?

Так одразу і не відповіси – з якого матеріалу краще шланг. Все залежить від мети експлуатації. Для того, щоб Ви зорієнтувалися самостійно, наведемо нижче основні переваги цих виробів.

“Плюси” ПВХ рукавів:

зносостійкість; універсальність – відмінно підходить для будь-якої с/г установки.

«Плюси» ПУ виробів:

підвищена міцність рахунок армованої спіралі (застосовується для великих виробничих систем перевезення зернових); відмінна гнучкість виробу та зносостійкість.

Головні правила покупки шланга для зерна Ви вже знаєте. Залишився вибір за Вами. У нашій компанії Ви зможете придбати необхідні рукави найвищої якості.