Для керування роботою системи «тепла підлога» використовується спеціальний терморегулятор. З його допомогою встановлюється температура нагріву та здійснюється її підтримка. Для більш точної роботи багато виробів комплектуються датчиками температури підлоги – це унеможливлює зайві витрати енергії на обігрів.

Механічні пристрої

Найпростіший терморегулятор для теплої підлоги: https://kkplus.shop/elektrychna-tepla-pidloga/regulyatory/ має панель із ручним керуванням. Як правило, це поворотний регулятор із нанесеною по колу температурною шкалою. Для увімкнення/вимкнення пристрою передбачено клавішу. Більшість моделей на панелі мають світлодіодні індикатори, які сигналізують про процес нагрівання. Для керування роботою теплої підлоги по годинах деякі вироби мають механічний таймер.

Електронні терморегулятори

Такі пристрої мають кнопкове чи сенсорне керування, що набагато зручніше, ніж механічний регулятор. Усі моделі мають дисплей, який показує значення температури. За допомогою функції програмування терморегулятор для підлоги можна налаштувати на роботу в автоматичному режимі у певні години чи дні. Така можливість позбавить вас необхідності вручну включати пристрій, а також допоможе значно знизити енерговитрати.

Параметри вибору

Температурний діапазон – показує, у яких здійснюється регулювання температури. Наприклад, у більшості моделей значення робочої температури знаходиться від +5 до +35 °C або від 0 до +60 °C. Багатофункціональні терморегулятори, які використовуються для підігріву дахів та інших зовнішніх елементів конструкцій мають шкалу від -10 до +50 °C. Якщо потрібно підігрів високотемпературних систем, наприклад, трубопроводу, слід купити терморегулятор з робочим діапазоном від +60 до +160 °C.

Значення гістерези – характеризує температурну межу включення/відключення режиму обігріву. Наприклад, цей показник становить 2,5 °C, отже, при встановленні температури на 18 °C (значення, при якому має включатися обігрів) система працюватиме на обігрів до досягнення значення 20,5 °C (18+2,5) . Такою функцією оснащені не всі пристрої, а лише терморегулятори, що програмуються, для теплої підлоги. Причому у багатьох гістерезис можна змінювати, наприклад, у межах від 0,2 до 6 °C.

Читайте також:  Что такое интернет-маркетинг?

Ступінь електрозахисту – визначає місце встановлення пристрою залежно від умов експлуатації. Наприклад, для житлових кімнат підійдуть моделі IP30 класу (відсутня захист від вологи). Для кухні або ванної кімнати, де є можливість випадкового попадання крапель води на корпус, краще використовувати пило- та вологозахисні пристрої класу IP21 або IP44.

У нашому інтернет-магазині https://kkplus.shop/ ви зможете підібрати відповідний для ваших завдань терморегулятор: ціна, докладний опис та характеристики кожної моделі знаходяться у картках товарів.