Волонтерська премія Євромайдану SOS 2017

Відома волонтер Яковлєва Ольга стала номінантом “Волонтерської премії -2017” від Євромайдан SOS

Ольга активно працює в напрямку надання соціально – психологічних консультацій учасникам бойових дій та людям, які безпосередньо з ними контактують від початку збройного конфлікту в східних областях України та Криму. Її діяльність ведеться постійно та на волонтерських засадах.
Завдяки її ініціативній наполегливості в Рівненському районі вдалося започаткувати та
успішно реалізувати пілотний проект створення мережі соціальних працівників при селищних радах Рівненського району Рівненської області. Завдяки проектові було налагоджено вдалу співпрацю між громадами та державними структурами задля надання якісних соціальних послуг, допомоги в адаптації та психологічній підтримці учасників АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих воїнів, забезпечення соціального супроводу та вирішення їх соціально-побутових проблем. Станом на сьогодні нею проводиться активна робота щодо подальшого поширення отриманого успішного досвіду на всю Рівненську область.

Яковлєва Ольга

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі “Український дім” у Києві

– Євромайдан SOS

 

 

Читайте також:  У МОЗ назвали дату прибуття в Україну першої партії вакцини Novavax -