Вміння архітекторів втілити уявлення замовника про «найкрасивіший будинок» в успішний проект, потім будівельникам втілити це у життя, останніми роками перетворилося на тенденцію. У величезному достатку будівельних матеріалів є ті, які завойовують більший інтерес серед покупців. Замовляйте фасадні роботи за посиланням https://www.remontlviv.top/fasadni-roboty/

Даний вид фасадних систем з фіброцементу – стандарт смаку, технологічної легкості і надійність. Вентфасад дозволяє створити композицію різноманітних спрямованостей та архітектурних періодів.

Фасад, що складаються з фіброцементних плит, від виробника « KMEW », – складаються із стійкого та міцного пристосування, що складається з панелей із фіброцементу та направляючого, а він спеціальним кріпленням кріпиться до стіни будинку. Таким чином, що серед стін будинку і фіброцементними плитами утворюються маленькі місце, що заважають концентрації води і забезпечує вентиляцію всередині конструкції.

Історія цих фасадних плит сягає початку XX -го століття. Австрійський “саморобкін” Людвіг Гатчек відкрив метод виготовлення цементно-волокнистих плит, з використанням азбесту. Згодом його почали замінювати мінеральною речовиною, у тому числі з додаванням целюлози та волокон штучних складів. Тому фасади з фіброцементу екологічно безпечні і відповідають усім запитам сучасного домобудівництва, що все більше використовуються в сучасному будівництві.

Компанія виробник фасадних систем KMEW готова запропонувати величезну кількість природних прототипів – панелей з фіброцементу під камінь, цеглу, дерево або декоративну штукатурку.

Вентфасади з фіброцементу бездоганно застосовуються для обробки фасадів як адміністративних і торгових будівель, так і для приватного малоповерхового домоволодіння.

У вік високих технологій, як забудовникам, так і майбутнім новоселам, велика увага приділяється інноваційним оздоблювальним будматеріалам. А ринок оздоблювальних матеріалів досить різноманітний, іноді навіть найдосвідченішому майстру зовсім не просто зробити вибір.

Системи з фіброцементу для навісних вентфасадів, торгової марки KMEW забезпечені японськими стандартом JIS A 5422 , на його складання не потрібно багато сил і часу. При правильно проведеному монтажі фасадної системи та правильному догляді термін експлуатації даної фасадної системи безмежний.

Читайте також:  Кирило Шевченко - "Аферист з нахабною посмішкою"

Величезний асортимент високотехнологічних фасадних систем, з усією різноманітністю та типами покриттів здивують найкапризнішого покупця. Стійке акрилове покриття на панелях і відносно неважка вага та морозостійкість є найважливішою перевагою.

Фасади від японських виробників з «гідрофількерамікою » захистять стіни будинку від втрати кольору навіть за тривалого впливу сонячних променів, а також має якість поступового самоочищення.

Фасадні системи панелей з фіброцементу та фотокераміки торгової марки « KMEW » можна застосовувати в різних кліматичних умовах.

Японські системи для вентфасадів з фіброцементних плит, здатні перетворити будову на архітектурні шедеври. Зберігши у своїй шедевр довгі роки.