Досить на мить заплющити очі і уявити себе перед потріскуючим вогнем у каміні, і приємне тепло розливається по нашому тілу, і ми почуваємося більш розслабленими. Немає людини, яка б не повірила, що вечір біля красивого каміна вибрати можна тут: https://saven.ua/kaminy-ta-pechi/, в зручному, м’якому кріслі – це не задоволення. Мабуть, це один з найкращих способів провести довгі осінні та зимові вечори, особливо в приємній компанії коханої людини.

Це одна з причин, чому все більше людей обирають камін. Важливі також унікальні декоративні якості камінів, які роблять інтер’єр затишним і домашнім. Однак, коли ми вирішуємо розмістити камін у своїй вітальні, ми стикаємося з нелегким вибором, адже в наш час існує стільки видів камінів, що справді може запаморочитися в голові.

Основний поділ стосується використання нагрівального картриджа. У нас є відкриті каміни – без ТОП, і закриті – з ТП. Важливим, особливо з фінансових міркувань, є також поділ за типом використовуваного палива, наприклад, на дров’яні, електричні, газові або біокаміни.

З естетичних міркувань вкрай важливий і стиль виконання:

  • класичні каміни , які сильно посилаються на традиції, як правило, мають велику топку, вони відмінно підходять для класичних інтер’єрів, які додають особливу родзинку, тому якщо ви є прихильником класичного стилю, такий камін ідеально підійде вам;
  • каміни в рустикальному стилі – вони, як правило, найдешевші, виготовлені з матеріалів, що відносяться до старовинного стилю, наприклад каменю, ідеально вписуються в багато типів інтер’єрів, також вони дуже різноманітні;
  • кахельні каміни – вони надають приміщенням трохи старомодний вид, одні цінують, комусь не пасують до інтер’єру, але, безумовно, знаходять прихильників;
  • сучасні каміни – вони, як правило, дуже мінімалістичні і ідеально вписуються в такі інтер’єри, зараз вони знаходять найбільше прихильників, тому що ми все більше цінуємо сучасні інтер’єри. Вони виготовлені з таких матеріалів, як картонний гіпс, який є надзвичайно легким.
Читайте також:  Фасадна плитка - виробники, моделі, ціна, поради, думки

Каміни виконують не тільки декоративну функцію і є місцем, де ми найбільше любимо відпочивати, але вони також можуть обігрівати нашу оселю. Більшість людей також звертають увагу на цю функцію і, вибираючи, який камін встановити в своєму будинку, враховують, як він буде обігрівати будинок. До цих пір найчастіше обирали нафтові і газові каміни, але в зв’язку з тим, що ціни на ці види палива постійно зростають, все більше людей обирають, наприклад, каміни на дровах або окремо стоячі печі, кахельні печі. , а також біокаміни та каміни з водяною сорочкою , на які варто звернути особливу увагу.

Камін з водяною сорочкою завдяки своїй конструкції дозволяє нагрівати воду як для центрального опалення, так і для ГВП. Водяна сорочка розміщена між камерами згоряння, завдяки чому вода нагрівається. Такі каміни досить дешеві в експлуатації, оскільки в них використовуються дрова, тому їх так часто вибирають. Однак важливо, щоб дрова, призначені для каміна з водяною сорочкою, були добре просушені.

Також варто подумати про установку біокаміна, який набирає все більше прихильників. Це дозволяє насолоджуватися видом живого вогню в інтер’єрі власної вітальні, що є надзвичайно спокусливим баченням. Існує кілька видів біокамінів:

  • окремо стоячі біокаміни  – їх можна вільно пересувати, тому ми можемо змінити розташування. Біокамін варто розміщувати біля стіни. Він забезпечує безпрецедентні враження завдяки вражаючому палаючому вогню всередині нього. Біокамін стане хорошим варіантом для всіх, хто цінує приємні вечори біля каміна.
  • Підвісні біокаміни – розміщуються на стіні (можна зробити самостійно) або в спеціальному поглибленні, завдяки чому біокамін може створювати рівну поверхню зі стіною. Це чудова пропозиція для людей, які цінують простір. 

  • біолампи – це досить специфічний продукт, їх можна поставити на столі, на балконі чи терасі, вони можуть горіти красивим вогнем скрізь, а їхні незвичайні художні якості можуть радувати око скрізь.
Читайте також:  7 аргументов воспользоваться потенциалом компании «Site Ok» при выполнении SEO оптимизации сайта

Також варто рекомендувати окремо стоячі печі та повітряні каміни , які доступні в різних варіантах . Вони забезпечують великий розподіл гарячого повітря, завдяки чому вони будуть ефективно обігрівати наш будинок. Якщо ми вирішуємо використовувати повітряний камін, слід визначитися з камінною топкою. Камінні топки Maja і камінні топки Amelia користуються великою популярністю і особливо цінуються власниками повітряних камінів.

Якщо ви відчуваєте себе комфортно в просторому сучасному інтер’єрі, виберіть біокамін. Однак, коли ви плануєте опалювати своє житло каміном, вибирайте камін з водяною сорочкою, який дозволить вам дійсно значно заощадити.

Вибір каміна – справа непроста, ми стоїмо перед вибором, вибрати камін з водяною сорочкою, біокамін – і якщо так, то більш класичний, чи сучасний, а може краще вибрати окремо стоячий або повітряний камін? Рішення непросте, але його достатньо, щоб подумати, чи буде камін також обігрівати наш будинок чи лише для декоративних цілей.

Від прийняття цього рішення ще крок до вибору найбільш оптимального для нас каміна, який незабаром дозволить нам проводити чудові вечори в приємному теплі.