Весільний сезон у самому розпалі, і у вашому списку справ має бути пошук ідеального подарунка для щасливої ​​пари.

У більшості випадків дарування грошей або ваучерів є популярним запитом, оскільки вони можуть піти на медовий місяць нареченої і нареченої після весільної церемонії. Але, якщо ви схожі на нас, ви можете віддати перевагу цікавим і оригінальним ідеям подарунків вам варто прочитати статттю: ідеї весільних подарунків читай у блозі giftmall.

Але які подарунки на весілля найкраще купити?

Незалежно від того, чи щаслива пара – любителі подорожей, пишаються будинком, чи пара у якої є все, все одно є щось особливе, чим ви можете їх побалувати. Ідеї ​​саме так…

Індивідуальні весільні подарунки для пар

Індивідуальний весільний подарунок для молодят – це завжди чудова ідея подарунка. Чи то сирна дошка з їхніми іменами, пан і місіс, вигравірувані на обробній дошці, чи інший персоналізований посуд для їхнього дому.

Деякі можуть віддати перевагу персональним фоторамкам або альбомам. Що б ви не вирішили, є багато варіантів персоналізованих весільних подарунків, тож у вас буде великий вибір.

Деякі цікаві ідеї подарунків на весілля:

 • Персоналізований фотоальбом із історіями пари
 • Персоналізована весільна скринька пам’яті
 • Індивідуальний фірмовий горщик з гравіюванням
 • Персоналізована обробна дошка з іменеами пари
 • Светодиодний світильник з іменеми пари

Все частіше молодята прийнято повідомляти гостям, що їм важлива присутність в цей важливий день, а не подарунки. Деякі зазначають, що через багато витрат, пов’язаних, наприклад, з переїздом чи позикою, вони воліли б отримати подарунок у вигляді грошей. Ще інші молодята складають список конкретних мрій, які гості весілля можуть їм допомогти . Однак навіть у ситуації, коли в кінцевому підсумку молода пара не хоче подарунків –  варто подарувати навіть невеликий подарунок, наприклад, квіти або вітальну листівку.Багато в чому те, що ми подаруємо нареченому і нареченій, залежить від ступеня близькості наших відносин. Якщо ми хороші друзі, ми обов’язково дізнаємося, що люблять майбутні наречений і наречена, які їхні мрії та потреби. 

Читайте також:  Игорь Савчук та Ярослав Бондаренко отримали підтримку від директора центру "Миротворець" Романа Зайцева

Оригінальні подарунки на весілля для пар, у яких є все

Коли мова заходить про весільні подарунки, пошук подарунка, який буде унікальним і відповідатиме смаку пари, є чудовим шляхом. Часто подружні пари отримують однакові подарунки, як-от побутову техніку, ваучери чи гроші, але найбільше буде цінуватися те, що трохи нестандартне або продумане.

У той час як деякі можуть бути вражені спа-процедурами, вихідними або враженнями, інші можуть купувати подарунок, який ще більш унікальний, щоб справити враження.

 • Глемпінг – різновид кемпінгу, що об’єднує комфорт готельного номера з можливістю відпочинку на природі.
 • Політ на повітряній кулі
 • Картина місця весілля та самого весілля

Весільні подарунки та фото

Фотографії та альбоми мають дивовижну силу згадувати спогади та фіксувати найважливіші моменти в житті кожного з нас. Це гарна ідея для подарунка, тому що ми можемо вибрати іншу форму дарування фотографій, а саме:

 • фотосесія: багато фотографів пропонують свої послуги з можливістю придбати фотосесію і провести її в обумовлений термін (до 2 років!). Це може стати відмінним подарунком на весілля, адже часто в житті молодої пари багато чого змінюється, наприклад, зміна місця проживання, з’являються діти і багато випадків, коли хочеться ” зупинити час», а професійні фото допоможуть зафіксувати ці важливі моменти та повернутися до них у будь-який момент.
 • колаж: якщо ви любите творчість, якісно підготовлений фотоколаж точно стане унікальним подарунком на весілля. Такі подарунки справді можуть зворушити та нагадати про всі приємні моменти. Також є багато досліджень, у яких такий колаж буде підготовлено для нас, достатньо впорядкувати фотографії, які ми хочемо включити в колаж. На такій графіці добре виглядають цитати і фігури в тонах, що підходять, наприклад, до кольорів квартири молодят.
 • плакат: формат плаката хороший тим, що для створення оригінального весільного подарунка нам не потрібно багато фотографій, як у випадку з колажем. Що включити в плакат? Якщо ви добре знаєте молоду пару, то напевно дізнаєтеся про їхні найважливіші подорожі, подорожі та події життя. Якщо це так, то на плакат можна нанести картинки, елементи, пов’язані з цими подіями, продумати відповідну назву графіки і подарунок готовий! Варто мати на увазі, що професійно виготовлені плакати чи колажі вимагають відданості часу, креативності та терпіння!
Читайте також:  Линейки в Украине — интернет магазин BujoBox