Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.
“Найбільших втрат противник зазнав на Сіверськодонецькому напрямку, де так звана “4 окрема мотострілецька бригада” 2 АК втратила аж 11 гібридних вояків”, – зазначають у відомстві.
Нагадаємо, що на Маріупольському напрямку протягом 4-х останніх днів не менше 6-й бойовиків зі складу “9-го омсп мп 1-го АК ДНР” отримали поранення різної тяжкості в результаті підриву на мінах.
Читайте також:
Торгівля з окупантом. Олександр Гуменюк: "Фінансування та відновлення вузлових станцій Іловайськ та ...
«Слуга народу» створила схему на 31 млн держаних коштів - НАЗК
Reuters: Законодатели США готовят масштабный ответ на агрессию РФ против Америки, Украины и Сирии
Евгений Черняк завозит в Украину изготовленную на своих заводах в России водку: фотофакт
У Маріуполі за 2 тижні збудований новий асфальтний завод
