ДП “Завод 410 Цивільної авіації”, що входить до складу Держконцерну “Укроборонпром”, виконав капітальний ремонт військово-транспортного літака Ан-26 на замовлення Збройних Сил України.

Фахівцями заводу була проведена кропітка робота із повного відновлення всіх систем літака, завдяки чому, повністю відремонтований та модернізований літак посилить українські Повітряні Сили. Також, Ан-26 отримав нове електронне обладнання, яке дозволяє йому брати участь у сумісних із країнами-членами НАТО операціях.

“Згідно з вимогою Повітряних сил, була проведена модернізація літака, яка торкнулася поліпшення систем зв’язку, навігації, приладової і іншої бортової апаратури. Ця модернізація дозволяє здійснювати польоти на міжнародних трасах, завдяки чому, цей літак може брати участь в спільних діях з силами НАТО. Зараз на ДП “Завод 410 Цивільної авіації” працює близько однієї тисячі фахівців, саме завдяки їхній праці, цей літак знову підкорює небо”, – зазначив Генеральний директор заводу Ганькевич Віктор Володимирович.

“Під час капітального ремонту літак розбирається до кожного гвинтика, після чого йде його промивання та очищення. Потім – дефектация, коли кожна деталь і агрегат проходить ряд перевірок і приймається рішення про необхідність ремонту чи повної заміни. Лише після цього відбувається збірка всіх систем літака, яка проходять строгі тестування”, – прокоментував Перший заступник технічного директора-головний технолог Жученко Віктор Васильович.

Під час передачі Ан-26 були присутні заступник директора з безпеки ДК “Укроборонпром” Михайло Кондрат, директор ДП “Завод 410 Цивільної авіації” Віктор Ганькевич, Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України, генерал-полковник Сергій Дроздов та Головний інженер авіації Повітряних Сил – начальник управління Командування Повітряних Сил ЗС України, генерал-майор Петро Скоренький, а також представники військової частини, де буде експлуатуватися літак та працівники заводу.

Читайте також:  "Укроборонпром" намерен передать 30 предприятий ФГИ

Варто зазначити, що ДП “Завод 410 ЦА” за 2014-2016 роки збільшило чистий прибуток на 638%. У 2016 році чистий прибуток склав 150,2 млн грн, тоді як у 2014 році підприємство отримало збиток на рівні 23,5 млн грн. А висока якість робіт підприємства підтверджується і тим, що у 2016 році було успішно пройдено чотири ресертифікаційні та наглядові аудити на відповідність міжнародним сертифікатам ISO-9001, NATO AQAP-2120 та авіаційним правилам PART-145, частині 145В Міністерства оборони України.

Джерело